رفتن به مطلب

مشکل در ارسال پست

پست های پیشنهاد شده

سلام من طراحی قالبم رو به اتمام رسوندم منتها هنگام ارسال نوشته بعد از اینکه روی دکمه انتشار کلیک میکنم با یک صفحه سفید رنگ روبرو میشم . چندین بار کدنویسی و جداسازی رو انجام دادم ولی درست نشد که نشد . فقط با قالب من مشکل داره ، چون وقتی از سایت خارج میشم و دوباره وارد قسمت لاگین وردپرس بشم صفحه سفید میاد جتی اجازه ذخیره اطلاعات هم نمیده کلا هرکاری میخوام انجام بدم با صفحه سفید مواجه میشم . با قالب های پیشفرض مشکلی نداره حتی یکی از دوستانم یه قالب طراحی کرده که با اون تست کردم هیچ مشکلی وجود نداره . فقط و فقط با قالب من مشکل داره . خواهشا یکی کمک کنه بدجوری گیر کردم . با سپاس

post-4132-0-75401600-1447886091_thumb.pn

ویرایش شده توسط Mehrdad Yousefi
لینک به ارسال

سایتتون رو پنل دایرکت ادمینه؟ پنل دایرکت ادمینه ارور لوگهای درستی نداره اگر روی دایرکت ادمینید قالبتون رو به لوکال منتقل کنید و صفحه مشکل دار رو باز کنید تا ارور صفحه نمایش داده بشه

ارور که مشخص شد کپیش نید اینجا تا بررسی بشه (به نظرتون از دیدن عکس یک صفحه سفید می شه به کسی کمک کرد؟)

لینک به ارسال
سایتتون رو پنل دایرکت ادمینه؟ پنل دایرکت ادمینه ارور لوگهای درستی نداره اگر روی دایرکت ادمینید قالبتون رو به لوکال منتقل کنید و صفحه مشکل دار رو باز کنید تا ارور صفحه نمایش داده بشه

ارور که مشخص شد کپیش نید اینجا تا بررسی بشه (به نظرتون از دیدن عکس یک صفحه سفید می شه به کسی کمک کرد؟)

سلام جناب آقاي فخار ، خدمتتون عرض كنم كه خير پنل من cpanel هستش . يكبار توي فانكشن خطا داد كه رفع شد و مابقي كدهاي html اصلاح و چندين بار بازبيني شد . البته داخل فايل فانكشن فقط كدهاي تصاوير شاخص و يه تابع براي فارسي سازي اعداد قرارداره كه اون رو هم پاك كردم ولي باز موقع ارسال پست صفحه سفيد ميشه و تمام دسترسي من به وردپرس قطع ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به ارسال

اگر سی پنل هستید فایل error.log رو توی روت سایتتون باز کنید و چند خط آخرش رو کپی کنید اینجا

لینک به ارسال

اگر سی پنل هستید فایل error.log رو توی روت سایتتون باز کنید و چند خط آخرش رو کپی کنید اینجا

با عرض سلام مجدد خدمت شما

line 966
[18-Nov-2015 12:45:53 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mihanwor/public_html/wp-content/themes/wpmall/functions.php:37) in /home/mihanwor/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 967
[18-Nov-2015 12:45:53 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mihanwor/public_html/wp-content/themes/wpmall/functions.php:37) in /home/mihanwor/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 968
[18-Nov-2015 12:45:53 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mihanwor/public_html/wp-content/themes/wpmall/functions.php:37) in /home/mihanwor/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 971
[18-Nov-2015 12:45:53 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mihanwor/public_html/wp-content/themes/wpmall/functions.php:37) in /home/mihanwor/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 972
[18-Nov-2015 12:45:53 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mihanwor/public_html/wp-content/themes/wpmall/functions.php:37) in /home/mihanwor/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 973
[18-Nov-2015 12:45:53 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mihanwor/public_html/wp-content/themes/wpmall/functions.php:37) in /home/mihanwor/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 974
[18-Nov-2015 12:45:53 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mihanwor/public_html/wp-content/themes/wpmall/functions.php:37) in /home/mihanwor/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1207
[18-Nov-2015 12:45:54 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mihanwor/public_html/wp-content/themes/wpmall/functions.php:37) in /home/mihanwor/public_html/wp-login.php on line 431
[18-Nov-2015 12:45:54 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mihanwor/public_html/wp-content/themes/wpmall/functions.php:37) in /home/mihanwor/public_html/wp-login.php on line 444
[19-Nov-2015 02:01:28 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mihanwor/public_html/wp-content/themes/wpmall2/functions.php:37) in /home/mihanwor/public_html/wp-includes/feed-rss2.php on line 8
[19-Nov-2015 08:04:13 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mihanwor/public_html/wp-content/themes/wpmall2/functions.php:37) in /home/mihanwor/public_html/wp-includes/functions.php on line 1230
[19-Nov-2015 08:04:20 Asia/Tehran] PHP Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mihanwor/public_html/wp-content/themes/wpmall2/functions.php:37) in /home/mihanwor/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1207

با سپاس

لینک به ارسال

توی فایل functions.php قالبتون فارسی نویسی کردید؟

اگر آره که مشکل از اونه فارسی ها را حذف کنید و تست کنید در غیر اینصورت فایل رو بگذارید اینجا تا چک بشه

یا کد خط 37 فایل رو بگذارید

لینک به ارسال

توی فایل functions.php قالبتون فارسی نویسی کردید؟

اگر آره که مشکل از اونه فارسی ها را حذف کنید و تست کنید در غیر اینصورت فایل رو بگذارید اینجا تا چک بشه

یا کد خط 37 فایل رو بگذارید

در فایل فانکشن بله این مورد

function register_my_menus() {
register_nav_menus(
array(
'header-menu' => "منوی بالا",
'footer-menu' => "منوی فوتر"
)
);
}
add_action( 'init', 'register_my_menus' );

و این مورد که مربوط به فارسی کردن اعداد هستش چون با بسته وردپرس پارسی wp-parsidate فارسی نمیشن اعداد

/* Convert English Numbers to Persian - By www.iliana.ir */
function iliana_adding_scripts() {
wp_register_script('persianumber', get_template_directory_uri() . '/js/persianumber.js', array('jquery'),'۱,۰', true);
wp_enqueue_script('persianumber');
}
add_action( 'wp_enqueue_scripts', 'iliana_adding_scripts' );

function fa_digits($text){
$persian_digits = array('۰','۱','۲','۳','۴','۵','۶','۷','۸','۹');
$english_digits = array('0','1','2','3','4','5','6','7','8','9');
$text = str_replace($english_digits, $persian_digits, $text);
return $text;
}

نوشته فارسی دارن . من الان وقتی تمام کدهای داخل فانکشن رو پاک میکنم همه چیز درست میشه ولی وقتی مجدد کدهارو میذارم باز به هم میریزه . به نظرتون مشکل از این فارسی نوشتن هستش؟

با سپاس

لینک به ارسال

اول از همه کدهای فارسی کردن اعداد رو بردارید با تیکدار کردن گزینه های مربوط به فارسی سازی اعداد تو بسته پارسی ساز این کار انجام می شه

دوم اینکه ترجیحا کدهای فارسی فایل functions.php را انگلیسی کنید و از طریق فایل زبان فارسی سازیشون کنید

اگر خواستید مستفقیما فارسی رو در functions.php استفاده کنید فایل رو باید در برنامه ای مثل ++notepad باز کنید و انکدیگنش رو کانورت کنید به utf8 without BOM

سوم هم اینکه کدهاتون نباید به اینصورت باشند

<?php
...
?>
<?php
..
?>

و باید به این صورت اصلاح بشند

<?php
...
...
?>

یعنی تگ php بی دلیل وسط فایل بسته و مجددا باز نشده باشه

این سه مورد رو انجام بدید و تست بگیرید اگر مشکل باقی بود همراه با آخرین خط (جدیدترین لوگ) error.log اعلام کنید

لینک به ارسال

اول از همه کدهای فارسی کردن اعداد رو بردارید با تیکدار کردن گزینه های مربوط به فارسی سازی اعداد تو بسته پارسی ساز این کار انجام می شه

دوم اینکه ترجیحا کدهای فارسی فایل functions.php را انگلیسی کنید و از طریق فایل زبان فارسی سازیشون کنید

اگر خواستید مستفقیما فارسی رو در functions.php استفاده کنید فایل رو باید در برنامه ای مثل ++notepad باز کنید و انکدیگنش رو کانورت کنید به utf8 without BOM

سوم هم اینکه کدهاتون نباید به اینصورت باشند

<?php
...
?>
<?php
..
?>

و باید به این صورت اصلاح بشند

<?php
...
...
?>

یعنی تگ php بی دلیل وسط فایل بسته و مجددا باز نشده باشه

این سه مورد رو انجام بدید و تست بگیرید اگر مشکل باقی بود همراه با آخرین خط (جدیدترین لوگ) error.log اعلام کنید

سلام جناب آقای فخار خیلی ممنون از اینکه پاسخ سوالاتم رو میدین

الان تمام مشکلات حل شده ولی یک مشکل هست در داخل فایل فانکشن من کدهای فانکشن رو به اینصورت نوشتم

<?php
register_nav_menus(
array(
'header-menu' => "top-menu",
'footer-menu' => "footer-menu"
)
);
}

/* Begin Thumbnails */
if (function_exists('add_theme_support')) {
add_theme_support( 'post-thumbnails' );
}
/* End Thumbnails */
?>

در این حالت باز با صفحه سفید مواجه میشم برای همین کدهارو به اینصورت تغییر دادم

<?php
register_nav_menus(
array(
)
);
}
?>
<?php
/* Begin Thumbnails */
if (function_exists('add_theme_support')) {
}
/* End Thumbnails */
?>

ولی باز با صفحه سفید رنگ مواحه میشم . توی فایل error.log هم مشکلی مشاهده نشد جز یکی که رفع شد . حالا این مشکل زمانی رفع میشه که من تمام کدهای فانکشن رو پاک میکنم و فایل فانکشن خالی هستش قالب خیلی خوب و راحت و بدون مشکل کار میکنه ولی به محض اینکه کدهای تصاویر بندانگشتی و یا register کردن منو رو اضافه میکنم باز با صفحه سفید مواجه میشم . به نظرتون مشکل این برای چیه

پ.ن :» کدهای داخل فانکشن به زبان انگلیسی هستش

اگر کدهای صحیح این دوتا رو دارین اگه مرحمت بفرمایید من واقعا ممنونتون میشم

ویرایش شده توسط Mehrdad Yousefi
لینک به ارسال

این تابعتون اشتباهه

if !function_exists('add_theme_support')) {
}

درستش

<?php
register_nav_menus(
array(
)
);
}
if (!function_exists('fakhar_theme_support')) {
function fakhar_theme_support() {
}
add_action( 'after_setup_theme', 'fakhar_theme_support' );
}
?>

دقت کنید هیچ کارکتری حتی اسپیس هم نباید قبل و بعدش باشه

لینک به ارسال

این تابعتون اشتباهه

if !function_exists('add_theme_support')) {
}

درستش

<?php
register_nav_menus(
array(
)
);
}
if (!function_exists('fakhar_theme_support')) {
function fakhar_theme_support() {
}
add_action( 'after_setup_theme', 'fakhar_theme_support' );
}
?>

دقت کنید هیچ کارکتری حتی اسپیس هم نباید قبل و بعدش باشه

قالب درست شد خیلی خیلی از لطف و محبتتون سپاسگذارم ازتون انشاالله در تمام مراحل زندگیتون موفق و پیروز باشید . یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...