رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام .

در وردپرس قسمتهایی مثل دسته ها ، صفحات ، جستجو و ... هرکدام قالبهایی مثل category.php و search.php و ... دارند .

شماره صفحات نیز قالبی مخصوص برای خود دارند ؟ چون هر چیزی که داخل index.php باشد در سایر صفحات نیز می باشد . منظور از سایر صفحات ، وقتی روی شماره ی صفحات میزنی و به صفحه 1 و 2 و ... می رود . این صفحات نیز قالبی برای خود دارند و اگه آره اسمش چیست یا چجوری باید برای صفحات نیز قالب بسازم ؟

لینک به ارسال

سلام

نه همچین صفحه ای در حالت عادی نداریم. ولی بعضی پوسته ها بخش شماره صفحات رو جداگونه داخل فایل قرار میدن.

لینک به ارسال
سلام نه همچین صفحه ای در حالت عادی نداریم. ولی بعضی پوسته ها بخش شماره صفحات رو جداگونه داخل فایل قرار میدن.

خوب من میخوام یک قسمت داخل صفحه index قرار بدم که فقط داخل صفحه index باشه . صفحات مثل category و ... میشه براحتی ساخت تو ویرایش کرد اما صفحه مربوط به شماره صفحات رو چیکار کنم

لینک به ارسال

دقیق متوجه نشدم. ولی می تونید کدهای مربوط به صفحه بندی رو داخل یه فایل به نام pagenum.php بزارید و هر جا می خواید include کنید.

لینک به ارسال
سلام نه همچین صفحه ای در حالت عادی نداریم. ولی بعضی پوسته ها بخش شماره صفحات رو جداگونه داخل فایل قرار میدن.

در حقیقت من قالب شماره صفحات رو میخوام مثلا صفحه دوم و سوم و ... سایتم این شکلیه :

localhost/wordpress/page/2

localhost/wordpress/page/3

این صفحات 2 و 3 و ... قطعا باید یک قالبی داشته باشن من میخوام بدونم چجوری بسازمشون

لینک به ارسال

داخل هر صفحه ای باشه رو همون قالب لود می کنه.

یعنی چی داخل هر صفحه ای باشی روی همون لود میشه . این لینک رو نگاه کنید و فکر کنم راه خل اینه اما نمیدونم چجوری استفاده کنم

http://codex.wordpress.org/Function_Reference/is_paged

لینک به ارسال

اگر منظورتون اینه که قالب صفحه دوم مثلا زرد باشه و سوم آبی از شرط

<?php
if(isset($_GET['page']) && $_GET['page'] == 2) {
}
?>

می تونید استفاده کنید

اگر می خواهید توی هوم پیج یک بخشی داشته باشید که فقط در اولین صفحه سایت دیده بشه یک کپی از index.php بگیرید اسمش رو بگذارید home.php و بهش بخش مورد نظرتون رو اضافه کنید

لینک به ارسال

اگر منظورتون اینه که قالب صفحه دوم مثلا زرد باشه و سوم آبی از شرط

<?php
if(isset($_GET['page']) && $_GET['page'] == 2) {
}
?>

می تونید استفاده کنید

اگر می خواهید توی هوم پیج یک بخشی داشته باشید که فقط در اولین صفحه سایت دیده بشه یک کپی از index.php بگیرید اسمش رو بگذارید home.php و بهش بخش مورد نظرتون رو اضافه کنید

از طریق ایجاد کردن صفحه ی home.php هم نمیشه . چون وقتی توی صفحه index یا home میام و یه بخش به اسم آخرین مطالب فلان موضوع میسازم . حالا میخوام این بخش فقط توی صفحه اصلی سایت باشه نه تو بقیه صفحات . مشکل اینجاست که نمیشه صفحات مربوط به بخش شماره صفحات رو ویرایش کرد در واقع اصلا نمیدونم قالبشو چجوری بسازم که هرچیزی دلم میخواد رو توش بزارم

ویرایش شده توسط mrasoul
لینک به ارسال

قرار بر این نیست که برای هر صفحه یک قالب ساخته بشه و قالب صفحه بندی همون چیزیه که توی اینجا فرمودند

http://forum.wp-parsi.com/user/2945-sm-mahdavi/

با فیلترگذاری می تونید

برای جدا کردن صفحه اول هر بخش از باقی صفحاتش

<?php
if(is_paged()) {
//صفحه دو به بعد
}
else {
//صفحه اول
}
?>

لینک به ارسال

قرار بر این نیست که برای هر صفحه یک قالب ساخته بشه و قالب صفحه بندی همون چیزیه که توی اینجا فرمودند

http://forum.wp-pars...945-sm-mahdavi/

با فیلترگذاری می تونید

برای جدا کردن صفحه اول هر بخش از باقی صفحاتش

<?php
if(is_paged()) {
//صفحه دو به بعد
}
else {
//صفحه اول
}
?>

راستش به این نتیجه رسیدم . اگه شماره صفحات تو صفحه اول نباشه هیچ مشکلی نیست . مثلا 10 پست باشه فقط به اضافه ی باکس دانلود رایگان که اونم یه سری پست اون موضوعه .

بازدید کننده بر اساس موضوعات داخل منو انتخاب های خودشو انجام میده

متشر از دوستان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...