رفتن به مطلب

مشکل هنگام آپلود تصاویر

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر

از دیروز یک مشکلی حین ارسال پست به وجود آمده ، موقع ارسال پست عکس ها آپلود نمیشه برخی موارد چندین بار که امتحان میکنم آپلود صورت میگیره

اروری که در ادیتور وردپرس نوشته میشه : تنها بخشی از پرونده فرستاده شده بود.

به پشتیبانی هاست هم تیکت دادم پاسخ دادن :

با سلام خدمت شما

با توجه به نمایش پیغام از جانب برنامه ی وردپرس، امکان بررسی مورد مذکور برای بخش فنی نت افراز وجود ندارد.

پیشنهاد ما به شما در این زمینه تماس با پشتیبانی تخصصی برنامه ی سایت خود و یا شرکت های طراحی و مطرح نمودن سوال پیش آمده می باشد؛ یقینا ایشان اطلاعات تخصصی تری در این زمینه در اختیار شما قرار خواهند داد.

در هر حال اگر هر سوال و یا در واخستی در زمینه تکنیکال هست، ما با کمال میل در خدمتیم.

با تشکر

مشکل از کجا میتونه باشه به نظرتون ؟ افزونه تغییر نام خودکار عکس ها هم فعال کرده بودم ممکنه به اون مربوط باشه غیر فعال کردمش بازم مشکل به قوت خودش پا بر جاست

لینک به ارسال

ظاهرا شما از افزونه آپلود خودکار استفاده میکنی منم استفاده میکردم دیگه جواب نمیداد و عکس ها آپلود نمیشدند. اگر مطالب سایتتون زیاد عکس دار نیست بهتره همون به صورت دستی آپلود کنید

لینک به ارسال

ظاهرا شما از افزونه آپلود خودکار استفاده میکنی منم استفاده میکردم دیگه جواب نمیداد و عکس ها آپلود نمیشدند. اگر مطالب سایتتون زیاد عکس دار نیست بهتره همون به صورت دستی آپلود کنید

بله از این افزونه استفاده میکنم جالبه خود افزونه درست کار میکنه دستی که دارم آپلود میکنم این ارور رو میده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...