رفتن به مطلب

گذاشتن پست ها به صورت افقی

پست های پیشنهاد شده

سلام.

بله میشه. با css باید استایل بدید

سلام اقای مهدوی همینطور که گفته بودید مشکل قرار دادن پست ها به صورت افقی حل شد و از راهنمایی شما متشکرم.

یک سوال دیگه ام داشتم اونم اینه که من یک ردیف افقی برای پستهام گذاشتم که در هر ردیف چهار پست نمایش داده میشه و دارای صفحه بندی میباشد. حالا اگر من یک ردیف دیگر مثل همان درست کنم چگونه میتوانم کاری کنم مثلا ردیف اول پست های برنامه نویسی و ردیف دوم پست های فتوشاپ باشد .

با تشکر از شما . . .

Sent from my HTC Desire 820s dual sim using Tapatalk

لینک به ارسال

می تونید دسته بندی ایجاد کنید و از هر دسته جداگونه کوئری بگیرید و داخل یه ردیف نمایش بدید

لینک به ارسال

با سلام مجدد . . .

دسته بندی انجام شد و هر پست در ردیف خودش قرار گرفت فقط مشکلی هست اینکه اگر صفحه بعد برم دوباره پست های صفحه قبل رو نشون میده

لینک به ارسال

باید صفحه archive.php طراحی کنید تا مشکلتون حل بشه. چون داخل ایندکس دارید کوئری میگیرید. یا می تونید کوئری رو صفحه بندی کنید.

لینک به ارسال

سلام همینجور که گفته بودید از صفحه بندی کوئری استفاده کردم فقط ی مشکلی هست اونم اینکه نمیدونم جچوری باید استایل بندیش کنم کد های کوئری رو کپی کردم و در زیر گذاشتم

<?php$custom_query = new WP_Query( array('posts_per_page' => 5,//'cat' => 25,'paged' => ( get_query_var( 'paged' ) ) ? absint( get_query_var( 'paged' ) ) : 1,) );if($custom_query->have_posts()) :echo '<ul id="entry">';while($custom_query->have_posts()) : $custom_query->the_post();the_title( sprintf( '<li class="entry-title"><a href="%s" rel="bookmark">', esc_url( get_permalink() ) ), '</a></li>' );endwhile;echo '</ul>';echo '<div id="paginate">';$big = 999999999; // need an unlikely integerecho paginate_links( array('base' => str_replace( $big, '%#%', esc_url( get_pagenum_link( $big ) ) ),'format' => '?paged=%#%','current' => max( 1, get_query_var('paged') ),'total' => $custom_query->max_num_pages) );echo '</div>';endif;wp_reset_query();?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...