رفتن به مطلب

اختصاص دادن یک پوسته به یک برگه

پست های پیشنهاد شده

سلام. خسته نباشید.

من یه سایت با 5 برگه در وردپرس راه اندازی کردم. دوپوسته با نرم افزار artisteer هم براش ساختم که به درستی نصب و اجرا میشن. مشکل اینجاست که میخوام برای چهار برگه ی اول، پوسته اولی نمایش داده بشه اما برای برگه پنجم پوسته ی دومی به نمایش دربیاد. که تو قسمت قالب پیش فرض هم گزینه ش نیست.یعنی تو بعضی پوسته کلا اون منوی قالب پیش فرض حذف میشه تو بعضی هم وجود داره اما یه سری انتخاب خودش داره مثل نمایش بدون ستونهای کناری. در جوملا همچین قابلیتی وجود داره که به راحتی برای هر صفحه ای هر قالبی دلت خواست انتخاب میکنی اما انگار وردپرس همچین امکانی نداره. قالب هام هر دو آپلود شدن رو سایت. اون قضیه فایل page.php و اون کد کوتاه template name رو هم بارها تو جاهای مختلف خوندم. تو همه سایت ها فقط همینو همین قدر نوشتن حتی تو همین فروم. انگار از رو هم کپی کردن.

قالبم رو بدون کدنویسی و با یه نرم افزار منتاژی ساختم. کدهاشو میتونم از قسمت ویرایشگر وردپرس بکشم بیرون. اگه کسی میدونه چه کاری میشه دراین زمینه انجام داد ممنون میشم راهنماییم کنه. افزونه ی خاصی هست؟ خود وردپرس امکانش رو داره و من ندیدم؟ و اگه فقط با برنامه نویسی حل میشه لطفا دقیق راهنماییم کنید

لینک به ارسال

دوست عزیز من که متوجه نشدم ولی فک کنم این کد کمکتون کنه . فایل page.php رو باز کنید و به بالای صفحه این کد رو اضافه کنید

<?php
/*
Template Name: nam-delkhah
*/
?>

حالا وارد قسمت برگه ها بشین . یک برگه جدید انتخاب کنید و از قسمت چپ که نوشته صفات برگه و قالب پیشفرض قالب nam-delkhah رو انتخاب کرده و ذخیره کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...