رفتن به مطلب

دعوت از دوستان برای تاسیس یک سایت اموزشی برای وردپرس و جوملا

nasri

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان نصراله هستم عضو جدید انجمن :wub:

وردپرس سیستم مدیریت خوبی هست و طرفداران زیادی دارد و من هم چند سال هست که با این سیستم کار می کنم

و سایت های زیادی هم در زمینه اموزش و پشتیبانی وردپرس فارسی فعالیت می کنند و بازدیدکنندگان فراوانی هم دارند

ولی باز هم جای خالی یک سایت اموزشی خوب و قوی در مورد وردپرس و جوملا احساس می شود :blink:

من خودم شاید برای یاد گرفتن یک موضوع جدید و بر طرف شدن مشکلاتم مجبور چندین سایت وردپرسی رو زیر و رو کنم و در پایان هم با ترکیب کردن

روشهای مختلف به نتیجه برسم و مشکلم حل شود :angry:

در مورد افزونه های فارسی هم که خودتان در جریان هستید که برای یک افزونه ترجمعه شده هفتاد هشتاد تومن قیمیت گذاری می کنند

من می خوام که یک سایت امورشی حاوی مقالات اموزشی و یک مارکت انلاین حاوی افزونه های کاربردی درباره ای سیتستم مدیریت محتوای وردپرس،جوملا،پرستاشاپ و ....

راه اندازی کنم .... ;)

لذا از دوستانی که مسلط بر وردپرس هستند و می توانند مقالات اموزشی مربوط به وردپرس تهیه کنند با من تماس بگیرنند و پیام خصوصی بدن...

تنها هدف من هم این است که در درجه اول خودم هر روز یک مطلب جدید یاد بگیرم و در درجه دوم که این امورشهای را که یاد گرفتم در مکانی به دیگران منتقل کنم تا در کل شاهد پیشرفت وب فارسی و کاربران فارسی زبان شوم.... :huh:

از شما هم می خواهم که به من بپیوندید تا همه مان ارززش های بیشتری کسب کنیم...

برکت در باهم بودن است..... :)

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...