رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی انتقال از جوملا به وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام ، من سایتم جوملاست و مطالبم روی k2 هست ، چجوری انتقال بدم ؟؟؟ ی افزونه وردپرس هست که اینکارو میکنه ولی فکر کنم مطالب جوملا رو منتقل میکنه نه k2 درسته ؟؟؟

من تمام مطالبم به این صورت ایندکس شدن site.com/news

نظرتون چیه سایت جوملایی رو منتقل کنم روی ساب دامین و ی ریدایرکت از site.com/news بدم به sub.site.com/news ؟؟؟

بنظرتون بهترین کاری که میشه کرد چیه ؟؟؟

لینک به ارسال

در کل تغییر اسکریپت و تغییر دادن لینک ها کار بسیار ریسکی هست من در سایت خودم به کاربران و همچنین در بیشتر انجمن ها این رو گفتم تا جایی که می تونن از تغییر دادن لینک ها و ... خودداری کنند. حالا جوملا چه مشکلی داره که میخواین انتقال بدین به وردپرس؟

لینک به ارسال

در کل تغییر اسکریپت و تغییر دادن لینک ها کار بسیار ریسکی هست من در سایت خودم به کاربران و همچنین در بیشتر انجمن ها این رو گفتم تا جایی که می تونن از تغییر دادن لینک ها و ... خودداری کنند. حالا جوملا چه مشکلی داره که میخواین انتقال بدین به وردپرس؟

شما بگین چه مشکلی نداره ، اعصابمو خورد کرده ، ی اسلایدر از جوملا جهانی دانلود کردم و نصب کردم ، از وقتی این اسلایدر نصب شد سایدبارم توو مطالب دیر لود میشه ، دوم اینکه با اینکه خودم سئو کار هستم منو بیچاره کرده ،

مثلا من یهو قصد میکنم که برای ی دسته بندی منو بسازم ، تمام لینک های اون دسته بندی میخورن به 404 ، با اینکه من قبلش توو htaccess دستور دادم که نام دسته بندی توو آدرس نیاد ،

اصن ی وضی ،،، خسته شدم

خودم نظرم اینه که سایت رو منتقل کنم به ساب دامین و لینک ها رو ریدایرکت کنم ، توو htaccess بدم هرچی با آدرس site .com/news اومد ریدایرکت بشه به sub.site .com/news

البته دوتا پلاگین وردپرس برای اینتقال داده ، یکی cms to cms هست یکی دیگه هم که Joomla to WordPress هستش

لینک به ارسال

اگر مطالبتون زیاد نیست میتونید دونه دونه دستی وارد کنید. (صرفا جهت اطمینان از صحت انجام کار)

مطمئنا با تغییر آدرس ها و ... تا یه مدت افت بازدید و ورودی گوگل خواهید داشت. اما اگر واقعا احساس میکنید با وردپرس راحت ترید و جا برای پیشرفت سایتتون داره حتما تغییر بدید. اگر مطالب مربوط به سایت اصلی میشن بهتره ساب دامین نسازید، چون ممکنه بعدا بخواید ساب دامین رو دوباره تغییر بدید به آدرس اصلی و باید دوباره کم شدن ورودی گوگل رو تحمل کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...