رفتن به مطلب

پست سفارشی با acf

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

من چندین کد رو نوشتم که توسط acf در بخش پست جدید اطلاعات خاصی زو دریافت میکنه و با تابع echo در single.php در خروجی چاپ میکنه ولی از آنجایی که این اطلاعات درون تابع the_content نیستن موقع جست و جو در سایت در این اطلاعات سرچ نمیشه!

میخواستم بدونم چطور میتونم اطلاعات دریافتی رو در تابع the_content جایگزاری کنم یا اینکه جزیی از پست بکنمشون.

ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن.

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید

من چندین کد رو نوشتم که توسط acf در بخش پست جدید اطلاعات خاصی زو دریافت میکنه و با تابع echo در single.php در خروجی چاپ میکنه ولی از آنجایی که این اطلاعات درون تابع the_content نیستن موقع جست و جو در سایت در این اطلاعات سرچ نمیشه!

میخواستم بدونم چطور میتونم اطلاعات دریافتی رو در تابع the_content جایگزاری کنم یا اینکه جزیی از پست بکنمشون.

ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن.

سلام

دوست عزیز پیشنهاد میکنم از

acf استفاده نکنید و کد php اختصاصی بنویسید

لطفا این متن رو در گوگل جستجو کنید:

حفره امنیتی افزونه acf در وردپرس

با احترام

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز پیشنهاد میکنم از

acf استفاده نکنید و کد php اختصاصی بنویسید

لطفا این متن رو در گوگل جستجو کنید:

حفره امنیتی افزونه acf در وردپرس

با احترام

بازم سوالم اینه که چطور حتی خودم کدشو نوشتم تو محتوای پست واردشون کنم؟

لینک به ارسال

سلام،

بعد از نوشتن کد php از این کد استفاده کنید

<?php $mid_var = get_post_meta($post->ID, 'idphp',true);
if(isset($mid_var) && !empty($mid_var)) : ?>
<li class="boxdl"><a href="<?php echo get_post_meta($post->ID, 'idphp',true); ?>">دانلود با لینک مستقیم</a></li> <?php endif; ?>

با احترام

اون جاهایی که نوشتم idphp شما باید id که در کد php برای یک لینک مشخص کردی قرار بدی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...