رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

ببینید دوستان من سایتم هیچی مشکلی نداشت خیلی خوب داشت کار میکرد که سرورم مجبور شد اقدام به یه سری جابجاییی ها در دیتا بیس بکنه

بعد از جابجایی ها خدارو شکر سایتم جز سایتاییی بود که جان سالم بدر برد فقط یه مشکل براش پیش اومده که امیدوارم بتونین کمکم کنین

اینه که فهرست هاش به کلی پاک شدن چه از فوتر چه منوی اصلی سایت

الانم میرم که دوباره فهرست هارو بسازم هر چی از سمت راست بررگه و پیوند اضافه میکنم بعد از زدن گزینه ذخیره و ریلود شدن صفحه همه پاک میشن

خیلی ممنون میشم اگه بتونین راه حلی برای رف ع مشکل بهم بدین :(

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین.

داخل بخش نمایش->فهرست ها، فهرست هایی که داخل قالب تعریف کردید نمایش داده میشن؟

دقیق تر توضیح بدید

لینک به ارسال

با سلام ممنون از خوش آمدتون

نخیر فهرست هایی که قبل از جابجایی دیتا بیس تعریف کرده بودم و کار میکردن الان فقط اسم هاشون هستند و محتویات توشون به کلی پاک شده

حالا من میام یه سری پیج ها و یا پیوندها بهشون اضافه میکنم و گزینه ذخیره رو میزنم ... صفحه که ریلود میشه همه پاک میشن و بازم چیزی تو فهرست نمیمونه

لینک به ارسال

ممکنه مشکلی برای دیتابیس پیش اومده باشه!

بهتره یک بکآپ از دیتابیس بگیرید و روی لوکال هاست تست کنید.

لینک به ارسال

ممکنه مشکلی برای دیتابیس پیش اومده باشه!

بهتره یک بکآپ از دیتابیس بگیرید و روی لوکال هاست تست کنید.

این هم تست کردم مشکل همچنان برقراره

به احتمال خیلی بالا بله درست میفرمایید مشکل از دیتا بیس هستش

نظر خودم اینه که دوباره همین قالبو روی لوکال هاست بالا بیارم از نو تنظظیماتشو انجام بدم و تیبلی از دیتا بیس که توش تنظیمات فهرست هستش رو تو دیتابیس اصبیم جایگیزین کنم ولی متاسفانه نمیدونم کدوم تیبل شامل اطلاعات فهرست میشه! :(

نظری ندارین؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

فهرست ها داخل wp_terms ذخیره میشن

دوست عزیز م واقعا ممنونم از راهنماییت

برای دوستانی که احیانا به این مشکل بر میخورن مینویسم که مشکلشون مث من حل بشه

مشکل این بوده که وقتی من دیتا بیسمو لود میکردم تیلب wp-

terms rilationship لود نمیشده و باعث اون اختلال میشد که به صورت دستی اون تیبلو لود کردم و همه چی درست شد

لینک به ارسال
  • 4 سال بعد...
در در ۱۳۹۴/۹/۴ در 00:43، javadusefpour گفته است :

دوست عزیز م واقعا ممنونم از راهنماییت

برای دوستانی که احیانا به این مشکل بر میخورن مینویسم که مشکلشون مث من حل بشه

مشکل این بوده که وقتی من دیتا بیسمو لود میکردم تیلب wp-

terms rilationship لود نمیشده و باعث اون اختلال میشد که به صورت دستی اون تیبلو لود کردم و همه چی درست شد

سلام.  وقت بخير.  سايت من اين مشكل عدم نمايش فهرست رو داره ميخواستم بدونم لود دستي جدول در پايگاه دادرو بايد چجوري انجام بدم؟

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، Mehrnaz.ghsh گفته است :

سلام.  وقت بخير.  سايت من اين مشكل عدم نمايش فهرست رو داره ميخواستم بدونم لود دستي جدول در پايگاه دادرو بايد چجوري انجام بدم؟

سلام. این تاپیک برای 5 سال پیش هست، ایشون مشکلشون مربوط به انتقال دیتابیس بوده و یکی از جداول ریستور نشده بوده. اگه مشکلتون همینه و کاری روی دیتابیس کردید باید ساختار و جداول دیتابیس رو بررسی کنید در غیر اینصورت تاپیک جدید ایجاد کنید و مشکلتون رو با جزئیات و در صورت لزوم اسکرین شات مطرح کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...