GMan

آیا استفاده از تصویر پست به صورت زمینه دلخواه تاثیری روی سئو دارد؟

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و خسته نباشی؛

اصل سوال من اینه که اگه تصویر اصلی پست رو به صورت زمینه دلخواه استفاده کنیم آیا تاثیر منفی روی سئو داره؟

با در نظر گرفتن این که مطالب، فقط همون یه دونه عکس رو دارن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام فکر نکنم تاثیری داشته باشه چون در کل توی پستت قرار میگیره همونطوری که به صورت معمولی قرار میدیش.. ولی چرا با زمینه دلخواه؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید در هر صورت چه گوگل چه مرورگر و چه .... میتوانند سورس شما ببینند یعنی همان خروجی سایت شما و مهم نیست که این با استفاده از زمینه دلخواه باشد و یا ...

مهم همون خروجی کدها میباشد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم همین فکرو می کنم، اما از اونجایی که yoast یه ایراد قرمز اساسی می گیره به نبودن عکس داخل مطلب شک کردم!

کس دیگه ای هست که در این مورد مطمئن باشه؟؟ آیا ؟؟

ولی چرا با زمینه دلخواه؟

راه ساده تری بلدی؟ :rolleyes: چون با زمینه دلخواه دیگه نیازی نیس واسه جاگذاری کردن دقیق هر عکس کلی وقت صرف کنی <_<

ببینید در هر صورت چه گوگل چه مرورگر و چه .... میتوانند سورس شما ببینند یعنی همان خروجی سایت شما و مهم نیست که این با استفاده از زمینه دلخواه باشد و یا ...

مهم همون خروجی کدها میباشد

یعنی اون قضیه ایرادی که yoast می گیره و سئوی پست رو تایید نمی کنه منتفیه ؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم همین فکرو می کنم، اما از اونجایی که yoast یه ایراد قرمز اساسی می گیره به نبودن عکس داخل مطلب شک کردم!

کس دیگه ای هست که در این مورد مطمئن باشه؟؟ آیا ؟؟

هر خطا قرمز دلیل بر این مشکل نیست

نوع خطا بخوانید و ماشالله بی نهایت پاسخ در گوگل است اما اگر هم این باشد مهم تصویر هست که شاخص باشد یا ... زیاد فرقی نمیکند اما برای هماهنگ سازی با وردپرس سئو یه خرده کار دارد

پس نوع تعریف مهم نیست اما چون وردپرس سئو میاد تصویر شاخص میگیره براش مقدار اهمیت دارد شما میتونید از تصویر برگشتی برای تصویر شاخص استفاده کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سوال دیگه

موقعی که یه مطلب مربوط به یه زیر دسته خاص میشه و اون دسته یه دسته مادر هم داره آیا باید این مطلب رو داخل هر دو تا دسته قرار داد؟؟ یعنی هم دسته اصلی هم زیر دسته؟؟

احیانا این کار باعث نمیشه که واسه مطلب چندتا آدرس دسترسی به وجود بیاد و گوگل اینا رو کپی در نظر بگیره و همون موارد سئو ... :ph34r:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Sajad_IRANI
      سلام. من یک سایت دارم که تمام موارد سئو رو توش رعایت کردن. استفاده از تگ های h1 h2 h3، برچسب ها. استفاده از برچسب ها در متن. کوتاه کردن پاراگراف ها و تعیین alt عکسها ولی سایت من در موارد مرتبط نشون داده نمیشن. چکار کنم؟ مشکل کجاست؟
      اسم سایت : gymarket.ir
      ممنون.
    • توسط omiiid82
      سلام وقت بخیر. یک وبلاگ دارم ک انرا به دامنه متصل کردم و میخوام در ان اقدام به فروش محصولات دانلودی کنم. خواهشی داشتم راهنمایی کنید ک کاربر پس از پرداخت وجه بعنوان مثال مبلغ محصول160هزارتومان هست ک مشتری بعد از پرداخت بعد لینک دانلود فایل براش نمایش داده بشه.؟؟ خواهش میکنم راهنمایی کنید خیلی ممنونم  
    • توسط unipaper
      سلام و عرض ادب
      من یه سوال خیلی مهمی داشتم لطفا دوستانی که در این مورد اطلاعات کافی دارند با ذکر  دلیل کمک کننن 
      حتما افزونه گراویتی فرمز را می شناسید ما این افزونه را در سایت نصب کردیم تا کاربران بتون فایل ارسال نمایید و درخواست بدهند الان مشکل ما اینه که هاستمون داره پر میشه 
      و از طرفی هم نمیخواهیم تا حد امکان فایل حذف کنیم 
      آیا ادرس دهی فایلی که کاربران از طرق گراویتی فرمز آپلود میکنن رو گوگل میبینه ما فایل های زیادی داریم که در سایت ثبت شده 
      ایا اگر بخواهیم از فایل ها یک اپ بگیریم و از روی هاست حذف کنیم آیا در روند سئو تاثیر منفی داره یا خیر  
    • توسط unipaper
      سلام و عرض ادب
      من یه سوال خیلی مهمی داشتم لطفا دوستانی که در این مورد اطلاعات کافی دارند با ذکر  دلیل کمک کننن 
      حتما افزونه گراویتی فرمز را می شناسید ما این افزونه را در سایت نصب کردیم تا کاربران بتون فایل ارسال نمایید و درخواست بدهند الان مشکل ما اینه که هاستمون داره پر میشه 
      و از طرفی هم نمیخواهیم تا حد امکان فایل حذف کنیم 
      آیا ادرس دهی فایلی که کاربران از طرق گراویتی فرمز آپلود میکنن رو گوگل میبینه ما فایل های زیادی داریم که در سایت ثبت شده 
      ایا اگر بخواهیم از فایل ها یک اپ بگیریم و از روی هاست حذف کنیم آیا در روند سئو تاثیر منفی داره یا خیر  
    • توسط Arashz1
      سایت ارتباط اولیه رو خیلی کند انجام میده و واقعا همه کار کردم اما مشکل برطرف نشده اگر می تونید راهنمای کنید ممنون قالب سایت اوادا پرو شاپ  بوده و مشکل از همین قالب است اما هر کاری می کنم مشکل همچنان پا بر جاست .
      cdn و dns هم از اروان ابر گرفتم اما باز مشکل پا بر جا
      domin: Noavarco.com