رفتن به مطلب

یادی از یک دوست #شهاب

yasinkk

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز

از اساتید برای ارسال این تاپیک اجازه گرفتم.

یکی از دوستان من و شما متاسفانه در یک حادثه جون خودش رو از دست داد. جدای از دوستی ایشون با من و شما ، خیلی دلسوز و رفتار پسندیده ای داشت...از دوستانی که ایشون رو میشناختن و حداقل در این انجمن فعالیتش رو دیدن، خواهش میکنم شادی روح و رحمتش رو از خداوند طلب کنن.

http://forum.wp-parsi.com/user/11115-%d8%b4%d9%87%d8%a7%d8%a8/

با ارزوی عزت و سلامتی برای همه دوستان

لینک به ارسال

خدا رحمتش کنه ، ولی این پری روز داشت جواب ارسال می کرد !

ویرایش شده توسط حسن موحد
لینک به ارسال

خدا رحمتشون کنه :( واقعا ناراحت کننده هست

امیدوارم که این خبر واقعیت نداشه باشه ...

متاسفانه این طور نیست. ایشون دوست خیلی صمیمی من بودن در واقع واحد پایین ساختمان ما زندگی میکردن. امیدوارم خدا روحش رو قرین رحمت قرار بده و بقای عمر شما دوستان باشه

ویرایش :

از دوستانی که همدردی کردند واقعا سپاسگذارم . شاید مورد رضایت اساتید نباشه که این تاپیک زیاد پاسخ و ارسالی داشته باشه. همین که شما دوستان طلب آمرزش میکنید یه دنیاست

ویرایش شده توسط yasinkk
لینک به ارسال

خیلی ناراحت شدم. چند ماه بود عضو انجمن بودند و تا هفته پیش که تو انجمن بودم دیدم تا اونجا که امکان بود پاسخ دوستان را می داد. یکی این طوری کمک میکنه و ممیره، یکی دیگه هم ...

چی بگم والا

خدا رحمتشون کنه.

گلچین روزگار عجب خوش سلیقه است

می چیند آن گلی که به عالم نمونه است

لینک به ارسال

شوخی نکنین تو رو خدا.یکی دو روز قبل کلی کار واسم انجام داد و کمکم کرد.از دیروز منتظرم بیاد سر Google Hangouts ازش تشکر کنم.

خداوکیلی خیلی خیلی ناراحت شدم. امیدوارم واقعیت نداشته باشه.

اگر هم واقعیت داره انشا... که خدا رحمتش کنه و جاش بهشت باشه.

black-2.gif

ویرایش شده توسط parvizb7
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...