رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

بنده می خوام برای شرکت پدرم یه سایت درست کنم. کار این شرکت اینه که یک عکس رو از مشتری می گیره و از اون تابلو فرش درست می کنه. می خوام با کمک ووکامرس امکان ثبت سفارش آنلاین رو بزارم. اما مشکلی که دارم، اینه که نمی دونم چجوری امکان آپلود عکس رو به فرم سفارش وردپرس اضافه کنم.

آیا میشه همچین کاری کرد یا این که ووکامرس به درد کار من نمی خوره؟ میشه از فرم ساز ها استفاده کنم؟ فرم ساز ها قابلیت اتصال به درگاه دارند؟

لینک به ارسال

سلام فکر نمیکنم این کار جالبی باشه؟ و بشه انجام داد ! خوب با یه فرم تماس معمولی که میشه سفارش مشتری را ثبت کرد ! اما اگر نیاز به پرداخت بیعانه هم هست باید بری سراغ برنامه نویس!

لینک به ارسال

من هم به نظرم خیلی خوب نمیشه.

بله باید بیعانه پرداخت بشه.

فکر کنم بعضی فرم ساز ها رو میشه متصل به درگاه پرداخت کرد. درسته؟ این می تونه راه خوبی باشه؟

ویرایش شده توسط mahdavifar
لینک به ارسال

بله دوست عزیز شما می توانید از گراویتی فرم استفاده کنید برای این موضوع که میشه بهش درگاه پرداخت هم متصل کرد .

http://gravityforms.ir/

البته راه حل های مختلفی وجود خواهد داشت . که هر کدام خوبی ها و بدی های خود را دارند .

لینک به ارسال

بله دوست عزیز شما می توانید از گراویتی فرم استفاده کنید برای این موضوع که میشه بهش درگاه پرداخت هم متصل کرد .

http://gravityforms.ir/

البته راه حل های مختلفی وجود خواهد داشت . که هر کدام خوبی ها و بدی های خود را دارند .

سلام

اگه میشه بگید چه راه های دیگه ای وجود داره؟

لینک به ارسال

از ترکیب چند روش با هم مثل افزونه های ثبت نام و فرم گراویتی و ایجاد افزونه ای مخصوص این کار .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...