رفتن به مطلب

ست کردن کوکی در انتهای لود سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام چگونه میشه در وردپرس در اکشن کانتنت کوکی ست کرد

به خطای زیر روبرو میشم

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by

لینک به ارسال

سلام. ظاهرا کوکی رو قبل از هوک هایی که خروجی میدن فقط میشه استفاده کرد. یعنی مثلا init

http://wordpress.stackexchange.com/questions/21752/setting-custom-cookies-in-wordpress#answer-55444

لینک به ارسال

بله اینو فهمیدم ولی واقعا راهی نیست برای منی که در وسط صفحه قراره یک سری شرط ها رو چک کنم و بعد کوکی ذخیره کنم ؟

اخه جالبه که از سشن هم استفاده میکنم بعد رفرش صفحه همه پاک میشه

لینک به ارسال

نه سشن پاک نمیشه من کار کردمه مشکلی نداشته. فقط باید سشن رو قبل یا توی init استارت کنی. اما راستشو بخوای پیش نیومده با کوکی کار کنم.

سشن در صورتی پاک میشه که پنجره رو ببندی یعنی کانکشنت به سرور قطع بشه.

البته باید دید کارت چی هست. مثلا نمیتونی توی تیبل اپشن ها ذخیره کنی؟ یا ارزشش رو نداره!

لینک به ارسال

برای سیستم رزرو میخوام و میخوام یک سری اطلاعات رو توش ذخیره کنم که قراره 10 دقیقه هم بیشتر نباشه

لینک به ارسال

خوب اگر منظورت اینه که یه فرم داری و کاربر ثبتش می کنه که میتونی از post استفاده کنی دیگه چه نیازیه که توی هوک کانتت باشه ؟

فک کنم اگر به مساله فکر کنی بتونی برا خودت سادش کنی و اصلا نیازی به اون هوک نداشته باشی.

علاوه بر اون اگر قراره پرداختی صورت بگیره بهتره سشن ذخیره کنی تا کوکی.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

مشکل حل شد من مشکلم ست کردن کوکی و سشن بعد از لود بود

راه حل :

ابتدا باید سشن و کوکی رو خالی ست کنید سپس در انتهای لود وردپرس هم میتونید مقدار بدید :rolleyes:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...