رفتن به مطلب

مشکل با پیوند یکتا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یک سایت رو با وردپرش درست کردم و بعد اینکه تکمیل شد یک بک آپ گرفتم و روی یک دامنه دیگه اوردمش بالا حالا مشکلم اینه که وقتی در پیوند یکتا تنظیم میکنم که با اسم برگه ها و ... رو باز کنه با ارور 404 رو به رو میشم :( لازم به ذکر هستش که از دیتا بیس ادرس سایت رو عوض کردم و فایل htaccess رو هم تغییر دادم ولی بازم به محض اینکه از حالت پیش فرض به هر حالتی میرم باز ارور 404 میده :( کسی میتونه کمکم کنه ؟

ممنونم

لینک به ارسال

سلام دوستان

من یک سایت رو با وردپرش درست کردم و بعد اینکه تکمیل شد یک بک آپ گرفتم و روی یک دامنه دیگه اوردمش بالا حالا مشکلم اینه که وقتی در پیوند یکتا تنظیم میکنم که با اسم برگه ها و ... رو باز کنه با ارور 404 رو به رو میشم :( لازم به ذکر هستش که از دیتا بیس ادرس سایت رو عوض کردم و فایل htaccess رو هم تغییر دادم ولی بازم به محض اینکه از حالت پیش فرض به هر حالتی میرم باز ارور 404 میده :( کسی میتونه کمکم کنه ؟

ممنونم

دوست من این رو توی قسمت پیوند یکتای سفارشی بنویسید و بعد ذخیره کنید دوباره بررسی کنید ببینید درست میشه ؟

/%category%/%postname%

لینک به ارسال

با سلام

یک بار پیوند یکتای سایت خود را بر روی حالت پیش فرض قرار دهید و سپس به روی حالت اولیه برگردانید

مقدار فایل .htaccess را پیش فرض وردپرس قرار دهید

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress

دوست من این رو توی قسمت پیوند یکتای سفارشی بنویسید و بعد ذخیره کنید دوباره بررسی کنید ببینید درست میشه ؟

/%category%/%postname%

ممنونم دوستان

هر دو کار رو انجام دادم ولی باز هم به غیر از حالت پیش فرض با ارور 404 رو به رو میشم :(

لینک به ارسال

سلام دوستان

ممنونم

permision فایل htaccess رو به 666 تغییر دادید ؟ اگر اینکار رو نکردید بعد تغییراتی که دوستمون menalgeya گفتن، permision فایل htaccess رو به 666 تغییر بدید دوباره save کنید. بعد که درست شد دوباره به 660 تغییرش بده.

برای اطلاعات بیشتر این لینک رو هم ببینید :

How to Fix WordPress Posts Returning 404 Error

لینک به ارسال

permision فایل htaccess رو به 666 تغییر دادید ؟ اگر اینکار رو نکردید بعد تغییراتی که دوستمون menalgeyaگفتن، permision فایل htaccess رو به 666 تغییر بدید دوباره save کنید. بعد که درست شد دوباره به 660 تغییرش بده.

برای اطلاعات بیشتر این لینک رو هم ببینید :

How to Fix WordPress Posts Returning 404 Error

ممنونم دوست من این کار رو کردم ولی بازم نشد

هنوز خطای 404 رو میده

فقط یک چیز جای این فایل htaccess کجاست ؟ مگه تو روت نیست ؟ تو آموزش نوشته بود تو پوشه های includes یا content هستش ؟؟

و cpanel بودن یا directadmin فرقی که نداره ؟

ممنونم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...