رفتن به مطلب

مشکل سفید شدن بخش مدیریت

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من یه قالب وردپرس طراحی کردم اول این قالب روی لوکال بود و هیچ مشکلی نداشت تمامی بخش به خوبی کار میکردند

بعد اینکه طراحیه قالب تکمیل شد به روی هاست اصلی منتقل کردم

حالا به مشکل برخوردم که مثلا می خوام یه مطلب اضافه کنم دکمه انتشار رو که میزنم صفحه سفید میشه در حالی که مطلب اضافه شده

در تمامی بخش های مشاابه این مشکل هست ولی در قالب خروجی که مردم میبینن هیچ مشکلی نیست

واقعا نمی دونم مشکل از کجاست

لینک به ارسال

سلام. دیباگ وردپرس فعالعه؟ گاهی اوقات ممکنه تنظیمات php توی سرور با لوکال فرق بکنه و ارور بده.

لینک به ارسال

سلام. دیباگ وردپرس فعالعه؟ گاهی اوقات ممکنه تنظیمات php توی سرور با لوکال فرق بکنه و ارور بده.

بله فعاله

ولی هیچ ارروری نمیده اصلا نمی فهمم مشکل از کجاست

یه مشکل دیگه که الان برخوردم اینه که مطلب اضافه میکنم اضافه نمیشه اخرین مطلب به این مطلب جدید تغییر می کنه انگار اخرین مطلب ویرایش شده اصلا کلا نمی فهمم چرا اینجوری شده

ویرایش شده توسط alizadehkeyvan
لینک به ارسال

شاید error_reporting روی سرور غیرفعاله و برای همین خطاها رو نشون نمیده

این مورد رو بررسی کنید

لینک به ارسال

شاید error_reporting روی سرور غیرفعاله و برای همین خطاها رو نشون نمیده

این مورد رو بررسی کنید

با سلام

error_reporting رو از داخل فایل کانفیگ روشن کردم ولی کلیه صفحه های سایت و صفحه های مدیریت سفید شد . برای روشن کردن از این کد استفاده کردم

<?php
error_reporting(E_ALL);
ini_set('display_errors', 1);
define( 'WP_DEBUG', true);
?>

ویرایش شده توسط alizadehkeyvan
لینک به ارسال

سلام. با هاستینگتون در ارتباط باشید و در صورتی که همکاری نکردن هاستینگتونو تغییر بدید.

راه دیگه ای ندارید باید خطاها به نمایش در بیاد تا بشه راهنماییتون کرد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...