رفتن به مطلب

بهترین اسکریپت انجمن

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان میخواستم بدونم چجوری میشه یک انجمن ساخت که اولش forum باشه مانند forum.wp-parsi.com نمیخوام که بعد از اسم سایت باشه مثل

wp-parsi.com/forum میخوام که قبل از اسم سایت باشه؟ممنون

لینک به ارسال

سلام. ساب دامینه خب...

یه ساب دامین بساز .که خودش خودکار اخرش پسوند سایت اصلی رو داره. یا اینکه یه سایت به این اسم مثلا، forum.downlloadha.com بساز

:)

ویرایش شده توسط شهاب
لینک به ارسال

دوست عزیز ممنون میشه لطفن بگید بعد از این که ساب دامین ساختم باید چیکار کنم؟لطفا به صورت کانل راهنمایی کنید ؟من در مورد ساب دامین اطلاعاتی اصلا ندارم؟

لینک به ارسال

اخه کاری نداره خب.

شما ساب دامین رو ایجاد کن از طریق هاست. بعد یه پوشه به نام ساب دامین توی روت هاستت ایجاد میشه، بعد داخل این پوشه وردپرس رو نصب کن همین. یه دیتابیسم میخواد که باید مثل همین سایت اصلی براش ایجاد کنی و کانفیگ کنی براش

لینک به ارسال

سلام دوستان میخواستم بدونم بهترین اسکریپت انجمن ساز چیه و رایگانه یا خیر

لینک به ارسال

دوست عزیز ممنون فقط یک سوال دیگه موقعی که من یک ساب دامین زدم و وردپرس رو داخلش اپلود کردم برای نصب وردپرس باید ابتدا forum رو بزنم بعد ادر سایت رو و بعد اینکه مدیریت انجمن من با سایتم فرق مبکنه؟

لینک به ارسال

بله، شما ادرس رو به این صورت

forum.downlloadha.com وارد میکنید و وارد راه اندازی وردپرس میشید و دیتابیس و تنظیمات وردپرس و همه چی مجزاست.

لینک به ارسال

قبلا بحث شده ، بهتر بود اول سرچ میکردید

بهترین انجمن ساز IPB هست که از لحاظ کاربری ، امنیت ،امکانات و ... از تمامی انجمن ساز ها سر تره که وردپرس پارسی هم از همین سیستم استفاده میکنه

اطلاعات بیشتر : http://community.iripb.com

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...