رفتن به مطلب

مشکل متاسفانه این نوع پرونده به دلیل مسائل امنیتی مجاز نیست.

پست های پیشنهاد شده

اساتید محترم من یه مشکل دارم اینه که در افزونه دانلود مانیوتر یه فایل apkمیخام اپلود کنم این ارور میده

متاسفانه این نوع پرونده به دلیل مسائل امنیتی مجاز نیست.

ممکنه راهنماییم کنید .

لینک به ارسال

درود...بهتره یه هاست دانلود تهیه کنید که مشکل اپلود فایل نداشته باشه...خود وردپرس محدودیتی در اپلود فایل با توجه با پسوند فایل اعمال شده است...

لینک به ارسال

سلام ببینید اون افزونه فرمت apk رو مجاز نمیدونه برای اپلود پس شما مجبورین خودتون افزونه را به صورت دستی ویرایش کنین و این فرمت را مجاز کنین

------

منظور دوستمون این بود که فایل ها را جدا اپلود کنین تو ی هاستی و لینک دانلود بزارین پست ها

یاعلی.

لینک به ارسال

سلام ببینید اون افزونه فرمت apk رو مجاز نمیدونه برای اپلود پس شما مجبورین خودتون افزونه را به صورت دستی ویرایش کنین و این فرمت را مجاز کنین

------

منظور دوستمون این بود که فایل ها را جدا اپلود کنین تو ی هاستی و لینک دانلود بزارین پست ها

یاعلی.

خب چگونه افزونه ویرایش کنم و دوم اینکه دانلود از هاست مجوز نمیده یعنی وارد لوگین هاستم میشه
لینک به ارسال

شرمنده پاسخ نا مربوط میدم

لطفا اگه میدونید به مشکل من پاسخ بدین ، داره برام درد سر ساز میشه !

چند روزه تاپیک زدم ولی هنوز به پاسخی نرسیدم.

لینک به ارسال

خب چگونه افزونه ویرایش کنم و دوم اینکه دانلود از هاست مجوز نمیده یعنی وارد لوگین هاستم میشه

نرم افزار filezilla رو بریزید و ازش استفاده کنید یا از فایل منیجر پنلتون آپلود کنید در غیر اینصورت فایل apk را باید در google play آپلود کنید

لینک به ارسال

اساتید محترم من فایل درون هاستم اپلود میکنم ولی وقتی میخام ازش دانلود بگیرم وارد لوگین هاستم میشه میخام اتومات دانلود شه

لینک به ارسال
اساتید محترم من فایل درون هاستم اپلود میکنم ولی وقتی میخام ازش دانلود بگیرم وارد لوگین هاستم میشه میخام اتومات دانلود شه

وارد هاستت شو توی دایرکتوری اصلیت یه پوشه یا سابدومین به هر اسمی میخوای بساز.بعد فایلات رو از طریق هاست یا فایل زیلا اپلود کن.وقتی اپلود شد میتونی لینکش رو واسه دانلود بذاری.نمونه

Site.com/dl/myfile.apk

سایت دات کام ادرس سایتته

دی ال همون پوشه یا سابدومینه

مای فایلم فایل مورد نظرته

تموم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...