رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

افزونه lazy load تداخل جی‌کوئری داره و باعث می‌شه عکسا بارگزاری نشن. چی کار کنم؟

ممنون برای کمک

لینک به ارسال

از دوتا جی کوئری استفاده کنید یا تکه کدش جا به جا کنید اصولا درست میشه !

لینک به ارسال

lazy load غیر فعال کنید افزونه

Cache Images WP Super Cache BJ Lazy Load نصب کنید

سلام

BJ Lazy load رو پیش‌تر داشتم ولی با فعال کردنش کلا تصاویر می‌پره! من از یک کتابخانه جی‌کوئری برای داشتن سایدبارهای شناور بهره می‌گیرم که برای عدم تداخلش با بقیه جی‌کوئری‌ها به ویژه جی‌کوئری افزونه‌ها، از کد زیر استفاده می‌کنم:

<script>var $ = jQuery.noConflict();</script>
یا
<script>var $ = jQuery</script>
هر دو جواب می‌ده

هنگامی که این کدها رو غیرفعال می‌کنم لیزی لود عمل می‌کنه ولی سایدبارهای شناور و شمار دیگه‌ای از توانایی جی‌کوئری افزونه‌ها غیرفعال میشن.

پیشاپیش برای کمک ممنون

لینک به ارسال

این دو خط را در افزونه بیابید

wp_enqueue_script( 'wpcom-lazy-load-images', self::get_url( 'js/lazy-load.js' ), array( 'jquery', 'jquery-sonar' ), self::version, true );
wp_enqueue_script( 'jquery-sonar', self::get_url( 'js/jquery.sonar.min.js' ), array( 'jquery' ), self::version, true );

و تغییر بدید به

wp_enqueue_script( 'wpcom-lazy-load-images', self::get_url( 'js/lazy-load.js' ), array( 'jquery'), self::version, true );

و تست کنید

نتیجه را بفرمائید

لینک به ارسال

شما از افزونه کش و minify استفاده می کنید در حالت minify نمی شه اسکریپتها را چک کرد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...