رفتن به مطلب

زمان تاثیر سئو !؟

bobby10

پست های پیشنهاد شده

سلام

معمولن باید چند ماهی صبر کنید تا هم سایتتون شناخته بشه هم اینکه گوگل بتونه خوب دسترسی داشته باشه

چون سایت های رقیب زیاد هست باید تلاش بیشتری کنید

نتایج گوگل در صفحه اول بر اساس پیج رنک هست نه سئو ، مگه اینکه فقط شما یک مطلب خاصی رو گذاشته باشید !

لینک به ارسال

سلام

معمولن باید چند ماهی صبر کنید تا هم سایتتون شناخته بشه هم اینکه گوگل بتونه خوب دسترسی داشته باشه

چون سایت های رقیب زیاد هست باید تلاش بیشتری کنید

نتایج گوگل در صفحه اول بر اساس پیج رنک هست نه سئو ، مگه اینکه فقط شما یک مطلب خاصی رو گذاشته باشید !

نه سايت هاي فيلم و موزيك كه پيج رنك نميگيرن چون زود زود فيل ميشن!!

لینک به ارسال

نه سايت هاي فيلم و موزيك كه پيج رنك نميگيرن چون زود زود فيل ميشن!!

خب پس باید توی عنوان هاتون و سئو کلماتی به کار ببرید که بیشتر جستجو میشه و اینکه سایتی باشه که برای کاربر راحت باز بشه سرعت و زیبایی و ....

سایت های موزیک که میری داخلش اصلن پست رو پیدا نمیکنی چون n میلیون تا تبلیغ توی سایت هست !!!

بهترین راه شما تبلیغات هست ( به نظر من )

لینک به ارسال

سلام ميخواستم بدونم اگه يه سايت تازه با بهترين سئو راه اندازي كنم چند وقت طول ميكشه كه مثلا با كلمه دانلود آهنگ بياد صفحه اول گوگل!

زماني رو به طور دقيق نميشه و نبايد براي اين موضوع در نظر گرفت يا تايم داد .. هميشه فقط و فقط بايد صبر كرد تا به نتيجه‌ي دلخواه رسيد .. مدتي طول خواهد كشيد ..

اين اصلا درست نيست كسرا جان ، خيلي وقته كه ديگه پيج‌رنك تاثير خيلي ناچيزي توي اين مورد داره و فقط سئوي سايت مهم هستش ..

لینک به ارسال

اين اصلا درست نيست كسرا جان ، خيلي وقته كه ديگه پيج‌رنك تاثير خيلي ناچيزي توي اين مورد داره و فقط سئوي سايت مهم هستش ..

سئو وقتی میتونه چیزیرو ببره بالا که بین صفحات همسان با پیج رنک همسان باشن ، اونوقته که سئوی هرکی بهتر باشه میره بالاتر

ولی مثلن اگر کلمه دانلود رو جستجو کنی بین تمام نتایج اول اونایی که رنک بهتر دارن میان چون هرچقدر هم سئو قوی باشه به خاطر یکی بودن کلمه سرچ شده پیج رنک بیشتر بالاتر میاد

لینک به ارسال

سلام ميخواستم بدونم اگه يه سايت تازه با بهترين سئو راه اندازي كنم چند وقت طول ميكشه كه مثلا با كلمه دانلود آهنگ بياد صفحه اول گوگل!

سلام

تنها عامل قرار گرفتن در صفحه اول گوگل سئو نیست!

1. نوشتن مطالب زیاد و کپی نشده.
  2. ثبت سایت در www.google.com/webmasters/tools
  3. استفاده از نقشه سایت
  4. تعریف robots.txt و اجازه های دسترسی به روبات های جستجوگر گوگل
  5. بهینه بودن کد های پوسته و استایل ها.
  6. سبک بودن پوسته و لود سریع عکس های پوسته و مطالب.
  7. و موارد دیگه ...

مهمترین و تاثیر گذارترین هم عامل اولی است.

لینک به ارسال

يه نصيحت هم از جانب من ! اگه سايت موزيك رو ميخاي بياري بالا فقط به يه چيز نياز داري : صفحه كم حجم چون اكثرا رقيبا صفحه هاي خيلي سنگين در حد چند مگ دارن ... + مطالب قوي و لينك مستقيم هم يادت نره

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

من به دنبال موضوع سئو هستم یک مساله که نادیده گرفته میشه به نظر من اینه که وبلاگها نمیدونم به چه دلیلی شاید به دلیل اینکه گوگل کل سایت رو در نظر می گیره شانس خیلی خوبی برای بالا اومدن دارند. بنابراین اگر شما یک وبلاگ حتی با موضوعات کپی و سیستم نامرتب راه بندازی توی پرشین بلاگ خیلی خیلی زودتر میاد صفحه اول گوگل و خیلی خیلی دیرتر از صفحه اول میره. شاید اساتید توضیح بیشتری داشته باشند چون به نظرم می رسه برای ما وردپرسی ها رقابت با وبلاگهایی که حتی مطالب کپی دارند هم سخته.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...