رفتن به مطلب

مشکل باز نشدن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام سایت و پنل برای من باز نیمشه و این ارورهارو میده. بعضی دوستان میگه مشکلی نیست و باز میشه

کنترل اف 5 زدم کش مرورگ هم پاک کردم باز جواب نمیده

از دوستان کسی میتونه این ارورهارو رفع کنه من بلد نیستم اگه با هزینه هم کسی میخواد اشکالی نداره

justmod.ir

فایل پوست شد

post-11482-0-79309100-1445424512_thumb.p

لینک به ارسال

افزونه های WP-Parsi-wordpress-thread-comment و i-like-this از هاست پاک کنید و تست کنید مجددا

ویرایش شده توسط M.Javad
لینک به ارسال

عدم وجود این افزونه ها باعث ناقصی قالب نمیشه؟

این افزونه ها دوماهه نصب اند تو این مدت هم نه چیزی اضافه شده نه کسر چرا الان این ارورها ایجاد میشن پس؟

لینک به ارسال

عدم وجود این افزونه ها باعث ناقصی قالب نمیشه؟

این افزونه ها دوماهه نصب اند تو این مدت هم نه چیزی اضافه شده نه کسر چرا الان این ارورها ایجاد میشن پس؟

مشکل از همین دوتا افزونه هست/

با پاک کردن اینا مشکلی پیش نمیاد. حالا شما پاک کن باز مجدد نصب کن با بروزش کن شاید مشکلشون حل شه

لینک به ارسال

wp-thread-comment.php

i-like-this

این دوتا پاک کردم خطاهای زیر هست. اینارو چیکار کنم

Notice: تابع register_sidebar به‌صورت نادرست Ùراخوانی شد. No id was set in the arguments array for the "ابزارک Ú†Ù¾" sidebar. Defaulting to "sidebar-1". Manually set the id to "sidebar-1" to silence this notice and keep existing sidebar content. لطÙاً برای اطلاعات بیشتر بخش رÙع‌ایراد از وردپرس را ببینید. (این پیام در نگارش 4.2.0 اضاÙÙ‡ شده است) in /home/justmodi/public_html/wp-includes/functions.php on line 3560

Notice: تابع register_sidebar به‌صورت نادرست Ùراخوانی شد. No id was set in the arguments array for the "ابزارک راست" sidebar. Defaulting to "sidebar-2". Manually set the id to "sidebar-2" to silence this notice and keep existing sidebar content. لطÙاً برای اطلاعات بیشتر بخش رÙع‌ایراد از وردپرس را ببینید. (این پیام در نگارش 4.2.0 اضاÙÙ‡ شده است) in /home/justmodi/public_html/wp-includes/functions.php on line 3560

Warning: require_once(wp_bootstrap_navwalker.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/justmodi/public_html/wp-content/themes/ID1300-Yellow/functions.php on line 37

Fatal error: require_once(): Failed opening required 'wp_bootstrap_navwalker.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/justmodi/public_html/wp-content/themes/ID1300-Yellow/functions.php on line 37

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال

نسخه جدید وردپرس رو مجددا در هاست جایگزین نسخه فعلی بکن فقط دقت داشته باش فولدر wp-content و فایل wp-config.php رو جایگزین نکنی بقیه رو جایگزین کن

لینک به ارسال

یه سری فایل ها وجود ندارن

وردپرس رو دستی دوباره آپلود کنید تو هاست و جایگزین کنید

پوسته سایت رو هم با پیش فزض تغییر بدذین ببینید باز خطا میده یا نه

لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...
در در ۱۴۰۰/۲/۷ در 21:34، bardia1 گفته است :

سلام من سایتم خیلی ضعیفه و بدون وی پی ان فقط ادرس سایت و قفلش روشن میشه و اصلا سایت بالا نمیاد ولی با وی پی ان خیلی سریع کار می کنه باید چیکار کنم

سلام به انجمن خوش آمدید

ادرس سایتتون رو بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...