رفتن به مطلب

تغییر آی پی سرور

پست های پیشنهاد شده

سلام

از دوستان کسی تجربه تغییر آی پی سرور رو داشته؟ من میخوام هاستم رو منتقل کنم به هاست پریمیوم آبتین وب و بالطبع با تغییر هاست، آی پی هم عوض میشه، اگه قبلا این کارو انجام دادین تاثیری نداشته بر سئوی سایتتون؟ و رنک ادرس ها در گوگل؟

ممنون میشم از تجاربتون رو بگید

ویرایش شده توسط AutumnSadness
لینک به ارسال

تغییر آی پی مشکلی نداره، فقط برای هاست های اشتراکی تحقیق کنید که روی اون آی پی سایت های اسپم قرار نداشته باشه.

لینک به ارسال

تغییر آی پی مشکلی نداره، فقط برای هاست های اشتراکی تحقیق کنید که روی اون آی پی سایت های اسپم قرار نداشته باشه.

شما قبلا انتقال دادین؟ مشکلی نداشتین؟

لینک به ارسال

سلام

چرا میتونه مشکلاتی روی سئو داشته باشه

اگه هاست،تو ایران هست یکمی رو سئو تاثیر منفی میزاره

اما اکر هاست خارج باشه و زمان انتقال کم باشه نه

البته سرعت سرور هم بالطبع فرق میکنه ها

اگر سرعت هاست جدید کم باشه تاثیرش منفی

خلاصه پس میتونه تاثیر داشته باشه

یاعلی.

لینک به ارسال

هاستم تو آلمانه و هاست معمولیه و دارم انتقال می دم به هاست پریمیوم آبتین وب که سرعتش خیلی بالا هستش، که اونم تو آلمان هستش، دامین من هم دات کام هستش که TTL حدود 5 ساعت هستش.

لینک به ارسال

هاستم تو آلمانه و هاست معمولیه و دارم انتقال می دم به هاست پریمیوم آبتین وب که سرعتش خیلی بالا هستش، که اونم تو آلمان هستش، دامین من هم دات کام هستش که TTL حدود 5 ساعت هستش.

خب پس مشکلی پیش نمیاد و به کمک خدا رو سئو سایتت هم تاثیر میزاره

یاعلی.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...