رفتن به مطلب

کمک در مورد افزونه edd

پست های پیشنهاد شده

سلام

کاری که من میخوام بکنم دقیقا اینه . میخوام قالب من به جای خوندن دسته های نوشته های سایت ، دسته های افزونه edd را بخونه البته اگر بشه هر دو را با هم بخونه که خیلی بهتره .

مثال: من وقتی میخوام با صفحه ساز قالبم (مثلا صحیفه یا مولتی نیوز) کار کنم توی قسمت های مختلف صفحه ساز که با دسته ها کار دارم دسته های معمول وردپرس را میاره فقط ، من میخوام دسته های افزونه easy digital downloads هم که ساختم اونجا بیاره تا بتونم از مطالب اون استفاده کنم.

توضیح بیشتر: من به phpmyadmin رفتم و پایگاه داده را چک کردم،‌جالب بود که هر دو دسته در جدولی با نام wp_terms است و کوچکترین تفاوتی با هم ندارند. چطوری قالب دسته های نوشته ها را با دسته های edd تفکیک میکنه؟؟؟ چجوری به قالب بفهمونم که دسته های edd هم بخونه ؟!!

لینک به ارسال

برای نمایش دسته بندیش نمیتونی از the_category استفاده کنی . باید بجاش از کد زیر استفاده کنی

<?php echo get_the_term_list( $post->ID, 'download_category' , ' ' , ' , ' , '' ); ?>

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

برای نمایش دسته بندیش نمیتونی از the_category استفاده کنی . باید بجاش از کد زیر استفاده کنی

<?php echo get_the_term_list( $post->ID, 'download_category' , ' ' , ' , ' , '' ); ?>

این کد را بلدم فقط نمیدونم این کد را کجا وارد کنم که صفحه سازم دسته های edd را هم نمایش بده

لینک به ارسال

این کد را بلدم فقط نمیدونم این کد را کجا وارد کنم که صفحه سازم دسته های edd را هم نمایش بده

هرجای قالب که میخوای دسته بندی edd نمایش بدی (معمولا تو فایل سایدبار قالب sidebar.php)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...