رفتن به مطلب

آپدیت وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

وردپرس من ورژن 3.6 هست میخواستم از داخل خود وردپرس آپدیت کنم به 4.3.1 میخواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد؟ سایتم بهم نمی ریزه ؟ افزونه ها و ابزاک ها بهم نمی ریزه ؟ البته افزونه ها و ابزارک های مورد استفاده همه استاندارد هستند.

ضمنا بهترین روش آپدیت همین هست؟

لینک به ارسال

درود

معمولا در آپدیت های خودکار مشکلاتی پیش میاد که بهتره آپدیت رو به صورت دستی انجام بدید که خیلی هم راحت هست

اگر هم میخواین به صورت خودکار و از مدیریت باشه حتما قبلش یک بک آپ بگیرید

لینک به ارسال

با سلام

وردپرس من ورژن 3.6 هست میخواستم از داخل خود وردپرس آپدیت کنم به 4.3.1 میخواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد؟ سایتم بهم نمی ریزه ؟ افزونه ها و ابزاک ها بهم نمی ریزه ؟ البته افزونه ها و ابزارک های مورد استفاده همه استاندارد هستند.

ضمنا بهترین روش آپدیت همین هست؟

سلام

روش آپدیت دستی و خودکار هست فقط . (مگه چند تا داریم! :) )

میدونی بهترین روش آپدیت چیه و چرا؟ اون روشی که قبلش از دیتابیس بک آپ بگیری. تنها مشکلی که میتونه پیش بیاد ناسازگاری برخی از افزونه ها با نسخه جدیده که البته باید بررسی شه که آیا افزونه ها با نسخه شما سازگاره یا خیر.

اما در کل ، خیر مشکلی پیش نمیاد

لینک به ارسال

سلام

روش آپدیت دستی و خودکار هست فقط . (مگه چند تا داریم! :) )

میدونی بهترین روش آپدیت چیه و چرا؟ اون روشی که قبلش از دیتابیس بک آپ بگیری. تنها مشکلی که میتونه پیش بیاد ناسازگاری برخی از افزونه ها با نسخه جدیده که البته باید بررسی شه که آیا افزونه ها با نسخه شما سازگاره یا خیر.

اما در کل ، خیر مشکلی پیش نمیاد

ممنون . آپیدیت دستی یعنی چی متوجه نشدم

پس یک بک آپ از دیتا بیس می گیرم و آپدیت می کنم درسته ؟

لینک به ارسال

نه اپدیت دستی رو از هاست انجام میدید. خیلی ساده ست.

این آموزش رو ببین. از سایت خودمه

http://reddownload1.ir/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%a2%d9%be%d8%af%db%8c%d8%aa-%d8%af%d8%b3%d8%aa%db%8c-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3/

لینک به ارسال

ممنون

من آپدیت کردم و تقریبا همه چیز درسته ... منتهی

قبلا وقتی عکس در مقاله می گذاشتم و نام برایش تعیین می کردم یک border کوچک زیر عکس بود که نام رو اونجا می نوشت . الان دیگه از بوردر خبری نیست. فکر می کنم این برای قالب بوده اما من که قالب عوض نکردم ... در واقع یک کادر کوچکی دور عکس می انداخت و عکس وجهه زیبایی پیدا می کردم ... به نظرتون چی شده ؟

در ضمن یه سری مشکلات در هنگام نوشتن مقاله بوجود اومده بود بعضی هاش درشت شده ( ادیتور tinymce دارم ) مثلا متن وقتی به آخر خط میرسه به جای اینکه کلمه کلمه رو بندازه پایین برش میده مثلا "پایداری" رو میزنه پای داری ( یعنی داری رو میندازه خط پایین )

یا مثلا ابعاد کادر قالب من حدود 600 پیکسل است اما نوشته ها تا ته مانیتور می رن و نسبت به قالب تراز نمی شن

ویرایش شده توسط m like mother
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...