رفتن به مطلب

اپلود نشدن عکس

پست های پیشنهاد شده

با سلام ، وقت بخیر

لطفاً قبل از ارسال تاپیک جستجو کنید ، بار ها این مشکل مطرح و راه حل هایی براش پیشنهاد شده.

بعد از غیر فعّال کردن تمامی افزونه ها:

1: پوسته رو به حالت پیشفرض 2015 برگردونید

2: وردپرس رو راه اندازی مجدد بزنید

3: اطلّاعات کانفیگ خودتون رو چک کنید ، همچنین اطلّاعات FTP هاستتون

4: در صورت ادامه این مشکلات به هاستینگ خودتون خبر بدید ، به احتمال زیاد مشکل از هاستینگ شماست.

(در صورتی که بعد از انجام اینکارا هنوزم درست نشده بود اعلام کنید تا احتمالات دیگه هم بررسی کنیم)

وقت بخیر.

لینک به ارسال

من خودم هاستینگم

تمام سایتام اپلود میشه ولی این سایت خیر

مشکل رو چک کردم

از قالب بودش

ب نظرتون نمیشه کاری کرد که درست بشه بالای همین قالب اپلود شه

یا باید قالب عوض شه؟

لینک به ارسال
من خودم هاستینگم تمام سایتام اپلود میشه ولی این سایت خیر مشکل رو چک کردم از قالب بودش ب نظرتون نمیشه کاری کرد که درست بشه بالای همین قالب اپلود شه یا باید قالب عوض شه؟

باید ببینین به چه دلیل قالب و وردپرس با هم تداخل دارن ، به احتمال زیاد این قالب داخل فایل functions.php از کدی استفاده کرده که هنگام آپلود ، مثلاً نام فایل رو عوض کنه به همین دلیل به مشکل برمیخورید ، فایل functions.php رو برای یه همچین کدی جستجو کنید (همینطور تمامی فایل هایی که توش include شدن) اگر موفّق نشدید این فایل ها رو برای ما بذارید تا چک کنیم.

لینک به ارسال

اپلود نشدن فایل در وردپرس به قالب مربوط بوده ;) اگر بله در فایل functions.php قالب بررسی کنید احتمالا تابعی برای جلوگیری از آپلود فایل نوشته شده باشه

لینک به ارسال

دوست عزیز ، وظیفه ما اینجا تنها راهنمایی کاربر هست ، اگر توانایی و وقت انجام کاری رو ندارید در بخش خرید مطرح کنید تا براتون همراه با پرداخت هزینه کارتون انجام بشه.

موفّق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...