رفتن به مطلب

iframe موجود در قالب رایگان

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

من یه قالب فارسی شده دانلود کردم و به خوبی نصب شد ولی متوجه شدم که هنگام لود شدن سایتم یک سایت دیگه به صورت iframe و مخفی در سایت لود میشه که باعث میشه سرعت لود سایت کم بشه .

با بررسی که تو قالب کردم یک کد اسکریپت پیدا کردم که از یک سایت خونده میشه(که یکی از پر بازدید ترین و معروف ترین سایت هاست) و iframe در داخل اون قرار داشت اون اسکریپت رو پاک کردم ولی هنوز مشکل حل نشده و هنوز هم هنگام لود شدن سایت یک سایت به صورت iframe مخفی باز میشه .

به وسیله افزونه scuri security سایت رو اسکن کردن مشاهده کردم که یک اسکریپت هم هست که باعث باز شدن iframe میشه ولی نتونستم تو قالب پیدا کنم و حذفش کنم راهی هست که بفهمیم مکان اون اسکریپت تو قالب تو کدوم بخش هست تا پاکش کنیم و یا کلا یه کد htaccess باشه که کلا دسترسی به اون اسکریپت یا سایتی که اسکریپت به اونجا لینک شده و از اونجا خوانده میشه کلا قطع کنیم .

اینم کدی بود که داخل اسکریپت بود

document.write('<head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"></head><center>

<iframe src="liink site" width="0" height="0" frameborder="0"></iframe></center>');

document.write('<head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"></head><center><iframe src="liink site" width="0" height="0" frameborder="0"></iframe></center>');

cleardot.gif

با تشکر

لینک به ارسال

سلام.

این یه سند ساده ای فریم هست که جایگذاری شده.

این کد رو در htaccess قرار بدید برای جلوگیری از نمایش در ای فریم

Header append X-FRAME-OPTIONS "SAMEORIGIN"

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز این کد مانع از این میشه که سایت ما تو سایت های دیگه که اکثر اسمپر هستن به صورت iframe باز نشه

من کدی لازم دارم که سایت دیگه تو سایت من به صورت iframe باز نشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...