رفتن به مطلب

ارور 500 هنگام فعال کردن ووکامرس

magus

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

بنده با افزونه ی ووکامرس روی وردپرس یه سایت فروشگاهی راه اندازی کردم و تقریبا رو به اتمام بود . اما به ارور 500 برخوردم .

بعد از فعال و غیر فعال کردن افزونه ها پی بردم که وقتی افزونه ووکامرس را نصب میکنم ارور 500 میده و سایت بالا نمیاد و وقتی اونو غیر فعال میکنم سایت بالا میاد.

به پشتیبانی هاست هم اطلاع دادم اونا گفتن هیچ مشکلی از طرف سرور وجود ندارد. مشکلتونو تو گوگل جستوجو کنید.

دوستان لطفا راهی پیش پایم قرار دهید.

ممنون

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

بنده با افزونه ی ووکامرس روی وردپرس یه سایت فروشگاهی راه اندازی کردم و تقریبا رو به اتمام بود . اما به ارور 500 برخوردم .

بعد از فعال و غیر فعال کردن افزونه ها پی بردم که وقتی افزونه ووکامرس را نصب میکنم ارور 500 میده و سایت بالا نمیاد و وقتی اونو غیر فعال میکنم سایت بالا میاد.

به پشتیبانی هاست هم اطلاع دادم اونا گفتن هیچ مشکلی از طرف سرور وجود ندارد. مشکلتونو تو گوگل جستوجو کنید.

ممنون

افزونه ووکامرس رو از کجا دانلود کردید ؟؟ از مخزن اصلی دانلودش کنید و دوباره امتحان کنید

اگر بازم مشکل بود مطمئنا از ووکامرس نیست . همه پلاگین ها رو به یک پوشه توی هاست انتقال بدید و اول ووکامرس رو باگردانی کنید و بعد یکی یکی تا بفهمید مشکل از کدوم پلاگینه

لینک به ارسال

مشکل از هاستتون هم می تونه باشه چون ووکامرس خیلی سنگین می کنه سایت رو. اگه از هاست های ارزان استفاده می کنید ممکنه از هاست باشه. یکی از سایت های من دقیقا همین مشکل رو داشت که که سایت ارور 500 می داد و به سختی باز می شد که با تغییر هاستم اوکی شد

ویرایش شده توسط AutumnSadness
لینک به ارسال

ارور 500 اصولا ارور منابع سرور هست ، به سرور خود بگوئید بررسی کند باید درست شود .

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...
در در 10/30/2015 at 17:08، حسن موحد گفته است :

ارور 500 اصولا ارور منابع سرور هست ، به سرور خود بگوئید بررسی کند باید درست شود .

سلام وقت بخیر

من الان دقیقا به همین مشکل بر خوردم و با پشتیبانی سرور صحبت کردم گفتن مشکل از سایته

همه راه هارو هم امتحان کردم ولی جواب نداد

موردی هست که بتونید منو راهنمایی کنید؟

ممنونم

در در 10/30/2015 at 03:29، Mekaeil Andisheh گفته است :

افزونه ووکامرس رو از کجا دانلود کردید ؟؟ از مخزن اصلی دانلودش کنید و دوباره امتحان کنید

اگر بازم مشکل بود مطمئنا از ووکامرس نیست . همه پلاگین ها رو به یک پوشه توی هاست انتقال بدید و اول ووکامرس رو باگردانی کنید و بعد یکی یکی تا بفهمید مشکل از کدوم پلاگینه

وقت بخیر

این مورد رو انجام دادم ولی حل نشد

مشکل از ووکامرسه

موردی هست که منو راهنمایی کنید؟

ممنونم

در در 10/11/2015 at 15:45، magus گفته است :

ممنون

وقت بخیر

این مشکلتون چطوری حل شد؟

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...