رفتن به مطلب

لطفا نظرتان را در مورد این پوسته بیان کنید

پست های پیشنهاد شده

دوستان بنظر شما الان کدنویسی رو شروع کنم یا اینکه صبر کنم و بازهم طراحی کنم تا اینکه یه طرح خلاق طراحی کنم؟

البته به نظر من کدنویسی رو شروع کنید و اینکه اگه سعی کنید از آیکن فونت که کیفیت خوبی در نمایش های مختلف داره کمک بگیرید خیلی بهتر میشه. قطعا استفاده از آیکن فونت رو میدونید.

اگه هم از آیکن فونت ها استفاده نمیکنید باز هم سعی کنید از آیکن های بیشتری برای کار کمک بگیرید.

لینک به ارسال
البته به نظر من کدنویسی رو شروع کنید و اینکه اگه سعی کنید از آیکن فونت که کیفیت خوبی در نمایش های مختلف داره کمک بگیرید خیلی بهتر میشه. قطعا استفاده از آیکن فونت رو میدونید. اگه هم از آیکن فونت ها استفاده نمیکنید باز هم سعی کنید از آیکن های بیشتری برای کار کمک بگیرید.

سلام،

مطمئن باشید از تصاویر استفاده نمیکنم ، چون آیکون فونت ها بهترین گزینه برای طراحی هستن ، باز هم ممنون از نظرتون :)

کمی تغییرات ایجاد کردم لطفا مشاهده کنیدو نظر بدین

* در قسمت سبز رنگ ساید بار که اسم وبسایت نوشته شده ، بعد از ورود کاربر به صفحه مطلب مورد نظر یک باکس دانلود قرار میگیره

flat_theme.jpg

لینک به ارسال

سلام،

مطمئن باشید از تصاویر استفاده نمیکنم ، چون آیکون فونت ها بهترین گزینه برای طراحی هستن ، باز هم ممنون از نظرتون :)

کمی تغییرات ایجاد کردم لطفا مشاهده کنیدو نظر بدین

* در قسمت سبز رنگ ساید بار که اسم وبسایت نوشته شده ، بعد از ورود کاربر به صفحه مطلب مورد نظر یک باکس دانلود قرار میگیره

یک پیشنهاد :

با این ذهن خلاق، میتونید خیلی بهتر از این کار کنید. کار رو کمی عقب بندازید و ux طرح رو حرفه ای ترش کنید...

لینک به ارسال

یک پیشنهاد :

با این ذهن خلاق، میتونید خیلی بهتر از این کار کنید. کار رو کمی عقب بندازید و ux طرح رو حرفه ای ترش کنید...

*ممنون

بنظر شما روی این طرح کار کنم یا یه طرح جدید؟

لینک به ارسال

*ممنون

بنظر شما روی این طرح کار کنم یا یه طرح جدید؟

نه باید روی همین طرح کار کنید. البته این سلیقه من هست و طرح شما رو پسندیدم و تصمیم با شماست که روی یک طرح دیگه کار کنید.

اما وقتی که برای بهتر شدن این طرح گذاشتید به نظرم ادامه بدید همین طرح رو بهتر هستش

لینک به ارسال

نه باید روی همین طرح کار کنید. البته این سلیقه من هست و طرح شما رو پسندیدم و تصمیم با شماست که روی یک طرح دیگه کار کنید.

اما وقتی که برای بهتر شدن این طرح گذاشتید به نظرم ادامه بدید همین طرح رو بهتر هستش

تجربه طراحی یک وبسایت تک ستونه خوبه؟ :)

لینک به ارسال

اندازه ها بزرگن

گرید بندی رو هم رعایت نکردی

در مورد رنگبندی:

سعی کن از یه رنگ اصلی مثلا آبی استفاده کنی و یه رنگ تکمیلی برای انتخاب کنی (مثلا زرد یا ...)

از رنگ های سفید و سیاه (سیاه یعنی #333 , ...) استفاده کن

سعی کن توی همه ی سایت از b yekan استفاده نکنی

اگه همه ی سایت یه فونت باشه جالب نیست

خیلی از جاها رو میتونی tahoma استفاده کنی

پیشنهاد من اینه که بیشتر واسه ی عنوان ها فونت خاص بذاری

لینک به ارسال

اندازه ها بزرگن

گرید بندی رو هم رعایت نکردی

در مورد رنگبندی:

سعی کن از یه رنگ اصلی مثلا آبی استفاده کنی و یه رنگ تکمیلی برای انتخاب کنی (مثلا زرد یا ...)

از رنگ های سفید و سیاه (سیاه یعنی #333 , ...) استفاده کن

سعی کن توی همه ی سایت از b yekan استفاده نکنی

اگه همه ی سایت یه فونت باشه جالب نیست

خیلی از جاها رو میتونی tahoma استفاده کنی

پیشنهاد من اینه که بیشتر واسه ی عنوان ها فونت خاص بذاری

سلام،

خب از 1200 استفاده کردم ، خوب نیست؟

با نظرات و پیشنهاد هایی که دوستان و همچنین شما دادین دارم یه قالب جدید طراحی میکنم ، که انشاالله مورد تایید شما و همچنین دوستان قرار میگیره :)

با احترام

لینک به ارسال

منظورم اندازه ی دکمه ها و عنوان ها بود

دوست عزیز،

اینا فقط یه طرح بود ، وقتی قالب رو کد نویسی کنم اینارو در نظر میگیرم ، اما ممنون که توجه کردین و نظر دادین :)

لینک به ارسال

سلام،

همون قالب قبلیه که ویرایشش کردم :)

نظر + پیشنهاد = تشکر ;)

flat_th.jpg

درود....

۱.اسلایدر بیش از اندازه بزرگه که باعث پایین آمدن کیفیت تصاویر هنگام بالا آمدن است...

۲.درخواست همکاری و انتشار نوشته بهتره در سایدبار قرار بگیره...

۳.یه منو برگه ها برای دسترسی سریع در بالای هدر ایجاد کنید...

۴.در سایدبار بخش عضویت اضافی هستش حذف کنید...چون یک دونه در بالای هدر دارید....

لینک به ارسال

دوست من آقای boysun . هر وقت دیدی کارت ارزش شروع کردن رو داره کد نویسی رو شروع کن .اگه اینطوری پبش برید ، اینجا دوستان میخوان قالبی شبیه avada ببینن که مورد پسندشون باشه. کار شما در نوع خودش هم خلاقانه هست هم جالب.

ویرایش شده توسط yasinkk
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...