رفتن به مطلب

ایجاد سایتی شبیه سایت دیوار

پست های پیشنهاد شده

میخوام یه سایت شبیه سایت دیوار طراحی کنم. به نظرتون با asp بنویسم بهتره یا با php؟ من به asp مسلط هستم ولی به php نه و میخوام با codeigniter شروع کنم. خواهشا راهنمایی کنید..

لینک به ارسال

سلام

asp اگه کار کنید هزینه هاتون بیشتره. php راحت کانفیگ میشه و هزینه میزبانی فوق العاده کمتری داره. شما می تونی تحت وردپرس بنویسی. در کمترین زمان و با کمترین هزینه.

لینک به ارسال

سلام

asp اگه کار کنید هزینه هاتون بیشتره. php راحت کانفیگ میشه و هزینه میزبانی فوق العاده کمتری داره. شما می تونی تحت وردپرس بنویسی. در کمترین زمان و با کمترین هزینه.

ممنون بابت پاسخ شما

اگر هسته وردپرس باشه به نظرتون جوابگو کار هست؟ از نظر سرعت لود و بارگذاری اطلاعات به مرور زمان؟

لینک به ارسال

ممنون بابت پاسخ شما

اگر هسته وردپرس باشه به نظرتون جوابگو کار هست؟ از نظر سرعت لود و بارگذاری اطلاعات به مرور زمان؟

اگر توانایی ( به صورت 100% ) و زمانی کافی دارید سعی کنید اختصاصی طراحی کنید در غیر اینصورت وردپرس بهترین گزینه هست که امکانات نامحدود میتونید روش پیاده سازی کنید

از نظر سرعت و ... هم بله هیچ مشکل نیست

لینک به ارسال

اگر توانایی ( به صورت 100% ) و زمانی کافی دارید سعی کنید اختصاصی طراحی کنید در غیر اینصورت وردپرس بهترین گزینه هست که امکانات نامحدود میتونید روش پیاده سازی کنید

از نظر سرعت و ... هم بله هیچ مشکل نیست

راستش با php توانایی 100% ندارم. پس تنها گزینه میمونه وردپرس.. ممنون بابت راهنماییتون.

لینک به ارسال

با وردپرس میشه خیلی راحت سایتی شبیه دیوار طراحی کرد

برای بخش ارسال آگهی بهترین افزونه wp user fronted pro هستش

لینک به ارسال

با وردپرس میشه خیلی راحت سایتی شبیه دیوار طراحی کرد

برای بخش ارسال آگهی بهترین افزونه wp user fronted pro هستش

خب برای قسمت دسته بندی شهرها و باز دسته بندی هر شغل و باز مرتبط کردن هر شهر با دسته بندی مورد نظر چکار کنیم؟

لینک به ارسال

خب برای قسمت دسته بندی شهرها و باز دسته بندی هر شغل و باز مرتبط کردن هر شهر با دسته بندی مورد نظر چکار کنیم؟

تمام این کار هارو میتونید انجام بدید با این افزونه به طوریکه تمام مراحل مرحله مرحله و به صورت شرطی انجام بشه فقط کمی زمان بر هستش

لینک به ارسال

تمام این کار هارو میتونید انجام بدید با این افزونه به طوریکه تمام مراحل مرحله مرحله و به صورت شرطی انجام بشه فقط کمی زمان بر هستش

ممنون از راهنمایی شما..

لینک به ارسال

یه کم جستجو کنید پوسته های خیلی زیادی هست که امکانات خیلی خیلی بیشتر از دیوار و ... دارن

چون تجاری هستند معرفی نمیکنم اما یک موردش که قبلا خودم کار کردم classipress هست که فوق العادست

لینک به ارسال

یه کم جستجو کنید پوسته های خیلی زیادی هست که امکانات خیلی خیلی بیشتر از دیوار و ... دارن

چون تجاری هستند معرفی نمیکنم اما یک موردش که قبلا خودم کار کردم classipress هست که فوق العادست

از راهنمایی شما هم متشکرم..

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

شما برای ایجاد سایتی شبیه دیوار برای درج آگهی رایگان میتونید از قالب کلاسی پرس و پوسته ویترین که توسط سایت نسیم نت طراحی شده استفاده کنید.

اما به نظر من ایجاد سایت آگهی دیگه دورانش تموم شده و من به دو دلیل میگم وقت رو این قضیه نذارید

1- خود سایت دیوار که واقعا همه این روزها بهش مراجعه میکنند شده یک برند که همه سعی میکنند فقط از دیوار استفاده کنند.

2- شما کافی هست تو اینترنت سرچ گنید درج آگهی رایگان و یا نیازمندیها .......... بخدا هزار تا سایت میاره

بیخال شین بهتره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...