رفتن به مطلب

همه مشکلات مربوط به افزونه w3 total cache

پست های پیشنهاد شده

سلام

میشه یه نفر که از توتال کش استفاده میکنه بگه مشکل کامنت داره یا نه. یعنی کسی به عنوان مهمان بخواد کامنت بذاره کامنت طرف نمایش داده میشه یا حتما باید صفحه یکی دوبار رفرش بشه تا کامنت برای طرف نمایش گذاشته بشه. حقیقتا این چند روز هر کاری کردم و هر تنظیمی انجام دادم درست نشد. اگه این مشکل واسه خود افزونه هست که بیخیال بشم. اگه کسی این مشکلو نداره که یه فکری بکنم. خواهشا چواب بدید، الان چند روزه این سوال مطرح شده و فقط یه نفر پاسخ داده؟!! :(

لینک به ارسال

اگر هنوز مشکلتون حل نشده این کارها رو انجام بدید

1- چندبار گزینه Empty all cache رو بزنید

2- از توی هاست توی پوشه wp-content که وارد بشید، یه پوشه ساخته شده به نام Cache ، اون پوشه رو کلا دیلیت کنید

3- فایل تنظیماتی رو که من پیوست کرده ام از تب General افزونه w3 total cache (اون پایین جایی که دکمه Browse داره) آپلود و ایمپورت کنید.

4- از من تشکر کنید :D

با این کار هم تنظیماتتون به بهترین حالت ممکن در خواهد آمد و هم مشکلتون رفع خواهد شد (اگر از افزونه باشه)

موفق باشید

0.php

ویرایش شده توسط دکتر مهندس
لینک به ارسال

سلام

اول از همه از شما تشکر میکنم. هم نوشتاری و هم با گزینه تشکر. بنده چند بار کش رو خالی کردم و حتی پوشه ها و فایل های کانفیگی که تو wp-content ساخته شده رو پاک کردم. حتی افزونه رو هم پاک کردم و دوباره نصب کردم، از پوسته پیشفرض و چند تا پوسته دیگه استفاده کردم ولی تغیری نکرد. اما خداییش تا الان از فایل کانفیگ کسی استفاده نکردم که همین الان میرم امتحان میکنم. من فقط یه سوال دارم ایا شما مشکلی با ارسال کامنت دارید یا نه. ببینید منظور من از مشکل این نیست که مثلا کامنت ارسال نمیشه. مشکل من دقیقا اینه که یه فرد به یکی از پست های سایت مراجعه میکنه و صفحه کش شده هست. این شخص هم به عنوان مهمان(بازدیدکننده که عضو نیست) وارد اون پست شده و الان میخواد یه کامنت ارسال کنه. در حالت عادی وقتی کامنت رو نوشت و دکمه ارسال زده شد صفحه رفرش میشه و مثلا کامنت طرف نمایش داده میشه و مینویسه منتظر تائید مدیریت. اما الان زمانی که دکمه ارسال زده میشه ارسال کامنت انجام میشه ولی صفحه سریع رفرش شده و اول پست نمایش داده میشه و انگار طرف کامنت نذاشته و کامنتی هم نیست که مثلا نوشته شده باشه منتظر تائید مدیریت. اگه همین صفحه یک مرتبه دیگه رفرش یا ریلود یا به هر نحوی لود بشه کامنت به نمایش گذاشته میشه اما دفعه اول که دکمه ارسال زده شده کامنتی نمایش نمیده و صفحه کش شده گذشته نمایش داده میشه. حالا شما اگه چنین مشکلی ندارید دو حالت داره یا من شاخ تو سرم سبز میشه یا سر میزارم به بیابون. اگه شما هم چنین مشکلی دارید یا دوستان دیگه این مشکل رو دارن که خب میفهمم مشکل از افزونه هست و مثلا میرم wp super cache نصب میکنم چون این افزونه چنین مشکلی نداره. ضمنا جالبه من روی لوکال با وردپرس خشک بدون هیچ افزونه و با همون پست سلام دنیا امتحان کردم و باز همون مشکل هست. به هر حال این فایل کانفیگ رو میرم وارد میکنم و ببینم فرقی میکنه یا نه. شما هم لطف کنید به سوال من پاسخ بدید که علاوه بر تشکر یک دنیا هم ممنونتون میشم

ویرایش شده توسط parrot
لینک به ارسال

سلام

اول از همه از شما تشکر میکنم. هم نوشتاری و هم با گزینه تشکر. بنده چند بار کش رو خالی کردم و حتی پوشه ها و فایل های کانفیگی که تو wp-content ساخته شده رو پاک کردم. حتی افزونه رو هم پاک کردم و دوباره نصب کردم، از پوسته پیشفرض و چند تا پوسته دیگه استفاده کردم ولی تغیری نکرد. اما خداییش تا الان از فایل کانفیگ کسی استفاده نکردم که همین الان میرم امتحان میکنم. من فقط یه سوال دارم ایا شما مشکلی با ارسال کامنت دارید یا نه. ببینید منظور من از مشکل این نیست که مثلا کامنت ارسال نمیشه. مشکل من دقیقا اینه که یه فرد به یکی از پست های سایت مراجعه میکنه و صفحه کش شده هست. این شخص هم به عنوان مهمان(بازدیدکننده که عضو نیست) وارد اون پست شده و الان میخواد یه کامنت ارسال کنه. در حالت عادی وقتی کامنت رو نوشت و دکمه ارسال زده شد صفحه رفرش میشه و مثلا کامنت طرف نمایش داده میشه و مینویسه منتظر تائید مدیریت. اما الان زمانی که دکمه ارسال زده میشه ارسال کامنت انجام میشه ولی صفحه سریع رفرش شده و اول پست نمایش داده میشه و انگار طرف کامنت نذاشته و کامنتی هم نیست که مثلا نوشته شده باشه منتظر تائید مدیریت. اگه همین صفحه یک مرتبه دیگه رفرش یا ریلود یا به هر نحوی لود بشه کامنت به نمایش گذاشته میشه اما دفعه اول که دکمه ارسال زده شده کامنتی نمایش نمیده و صفحه کش شده گذشته نمایش داده میشه. حالا شما اگه چنین مشکلی ندارید دو حالت داره یا من شاخ تو سرم سبز میشه یا سر میزارم به بیابون. اگه شما هم چنین مشکلی دارید یا دوستان دیگه این مشکل رو دارن که خب میفهمم مشکل از افزونه هست و مثلا میرم wp super cache نصب میکنم چون این افزونه چنین مشکلی نداره. ضمنا جالبه من روی لوکال با وردپرس خشک بدون هیچ افزونه و با همون پست سلام دنیا امتحان کردم و باز همون مشکل هست. به هر حال این فایل کانفیگ رو میرم وارد میکنم و ببینم فرقی میکنه یا نه. شما هم لطف کنید به سوال من پاسخ بدید که علاوه بر تشکر یک دنیا هم ممنونتون میشم

سلام

ببینید به احتمال زیاد مشکل شما بخاطر این ایجاد شده که تنظیماتتون درست نیست و برخی قسمتهایی رو که نباید کش بشن کش میکنه یا یه چیزی توی این مایه ها.

این تنظیمات رو وارد کنید انشاالله مشکلتون رفع میشه.

لینک به ارسال
سلام بنده یه سوال فنی در مورد افزونه w3 total cache دارم. حقیقتا بنده این افزونه رو نصب کردم. خیلی هم عالیه اما یه مشکلی دارم که هر کار کردم رفع نشد. مشکل من کش شدن کامنت هاست. کاربرانی که به سایت وارد میشن که مشکلی ندارن و کش غیرفعاله و راحت دیدگاه میزارن، اما کاربران مهمان در ارسال کامنت با مشکل مواجه میشن و وقتی یه صفحه کش شده رو باز میکنن و کامنت میزارن صفحه یه رفرش سریع میشه و کامنتی به نمایش گذاشته نمیشه. یک مرتبه باید صفحه رو رفرش کنن تا کامنت مشاهده بشه. چون صفحه کامل کش شده و کامنت هم که میزارن صفحه کش شده رو سریع نمایش میده و حتما یه بار دیگه باید صفحه لود بشه تا کامنت نمایش داده بشه؟ کسی برای رفع این مشکل میتونه کمک کنه. هر چی تنظیماتشو دستکاری کردم درست نشد! :unsure:

بخش Page Cache قسمتی داره با عنوان Purge Policy: Page Cache ستون دوم اولین گزینه Post comments pages رو تیک بزنین و بعد از خالی کردن کامل کش تست کنین ببینین اوکی میشه یا نه.

لینک به ارسال

سلام

ممنون اقای غیاثی. تست کردم ولی تفاوتی نکرد. یعنی پیج چنان کشی میشه که دیگه فرقی نداره کامنت بذاره طرف نذاره به سرعت نور پیج کش شده قبلی نمایش داده میشه. با wp super cache چنین مشکلی رو ندارم و علاوه بر کش زمانی که شخص مهمان کامنت میزاره مشکلی نیست و کامنتش ثبت و نمایش داده میشه ولی تو توتال کش کامنت ثبت میشه ولی صفحه کش شده قبلی نمایش داده میشه و اینجور نیست که بعد از ارسال صفحه رو مجددا بسازه و برای کاربر به نمایش بذاره. من فقط موندم که بقیه هم چنین مشکلی دارن یا نه. منظورم اینه مشکل افزونه هست یا مشکل از جای دیگست چون امروز روی لوکال یه وردپرس خشک از نو نصب کردم با پوسته دیفالت خودش و فقط توتال کش رو نصبیدم و باز فرقی نکرده و همین شکلیه. دیگه مطمئنم مشکل از افزونه هست یا یه تنظیمی داره که بلد نیستم. فقط میخوام دوستان لطف کنن و تو سایت خودشون تست بگیرین ببینن مشکلی با کامنت هست یا نه؟ البته در صورتی که پیج کش فعال باشه و تو فوتر کامنت توتال کش نوشته شده باشه که کش انجام شده نه اینکه پیج کش نشه و کامنتم درست کار کنه. خواهشا تست بگیرید و نتیجشو بگید که یا از استفاده این پلاگین منصرف بشم یا اینکه با کمک شما مشکلم رفع بشه

لینک به ارسال

بنظر میاد مشکل از کوکی‌ها باشه. من از طریق موبایل کامنت گذاشتم و دقیقا مورد شما برام پیش اومد اما الان که رو سیستم با اپرا تست کردم اوکی بود. این مورد و چند تا نکته‌ی ریز دیگه رو برای پستی که در آینده باید تو وبلاگم منتشر بشه از سازنده سوال میکنم و بهتون اطلاع میدم. فعلا از Hyper Cache یا WP Fastest Cache استفاده کنین.

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

من هم روی یکی از سایتهام از این افزونه استفاده میکنم . ولی روی کش شدن اطلاعات سایت زیاد تاثیر نذاشته .

آدرس سایتمم اینه : http://www.tablokar.ir در حالی که وقتی از افزونه super cache استفاده میکنم تاثیرش رو بوضوح میشه حس کرد . به نظر من همین super cache رو نصب کنید .

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

سلام به دوستان عزیز. بنده هم مشکلی تقریبا شبیه مشکل کاربر parrot دارم. بنده ازین افزونه استفاده میکنم و سایتم نیز فروشگاه ووکامرس هست و وقتی محصول جدید قرار میدم تو صفحه اول سایت بلافاصله میاد ولی تو صفحه دسته بندی ها (مثلا کتگوری محصولات سامسونگ) اضافه نمیشه! یا چند روزی زمان میبره تا اضافه بشه! درمورد تغییر قیمت محصولات هم دقیقا به همین شکل هست (تو صفحه دسته بندی محصول تغییر قیمت لحاظ نشده ولی وقتی وارد صفحه خود محصول میشی تغییر قیمت رو میبینی). یعنی صفحه دسته بندی هر برند بصورت مرتب و اساسی کش شدند! چندباری هم کش رو خالی کردم ولی متاسفانه درست نمیشه!

یه قسمتی تو تنظیمات افزونه هست که میشه بعضی از جاهای سایت رو از کش شدن جلوگیری کرد، کسی میدونه کجاست و چجوری صفحات دسته بندی رو بهش معرفی کنم که کش نکنه؟؟؟

پیشاپیش ممنون ازتون که کمک کنید

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

با سلام و تشکر از صحبتهای مفید دوستان.

افزونه wp super cach به مشکل داره اینه که مثلا من اگر یه لینک به قسمت پیوندهای سایتم کم یا اضاف با کمال تعجب میبینم که تو سایت تغییرات اعمال نمیشه.

بعد مشتری میگه آقا پول دادم چرا لینک سایت منو نزاشتی تو سایتت. در صورتی که من گذاشتم.

بطور مفید و مختصر دقیقا باید چیکار کرد که این مشکل برطرف بشه ؟

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

با سلام و تشکر از صحبتهای مفید دوستان.

افزونه wp super cach به مشکل داره اینه که مثلا من اگر یه لینک به قسمت پیوندهای سایتم کم یا اضاف با کمال تعجب میبینم که تو سایت تغییرات اعمال نمیشه.

بعد مشتری میگه آقا پول دادم چرا لینک سایت منو نزاشتی تو سایتت. در صورتی که من گذاشتم.

بطور مفید و مختصر دقیقا باید چیکار کرد که این مشکل برطرف بشه ؟

این مشکل شما به این افزونه مرتبط نمیشه بهتره یه پست جدید باز کنید. احتمالا بخاطر بالا بودن زمان نگهداری کش هستش که باید تنظیمش کنید.
لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

اقا من یه مدت این افزونه رو نصب داشتم

الان  بعد از مدت ها از حذفش می بینم بازم تاثیرات بدش رو  سایتمه

اون موقه اخر عکس ها یه سری کوئری اضافه کرده و گوگل ایندکس کرده

مثال:www.site.com/wordpress.jpg?452526

الان گوگل نمی تونه اینجور عکسارو بخونهو کلی 404 برام درست کرده

از من می شنوین نصب نکنین هم اینو هم امثال اینو

دوستان کسی مشکل منو داشته تا الان؟ راه حلی ندارین؟

لینک به ارسال

بیشتر  تغییاتی رو که این افزونه ها میدن رو میشه  دستی گذاشت

دیگه عمرا از افزونه های کش استفاده کنم

ممنون:)

ویرایش شده توسط p47ri0t
لینک به ارسال

ضمن عرض سلام 

افزونه w3 total cache تنظیمات مختلفی داره و روی سرورهای مختلف این تنظیمات باهم فرق میکنه ، یعنی ممکنه مثلا نوع minify روی سرور من دیفالت جواب بده ولی رو ی سرور دیگه جواب نده ، پس باید درست کانفیگ بشه ، و دقیقا بخاطر همین موضوع توسعه دهنده تنظیمات مختلفی لحاظ کرده ، برای دوستانی که مشکل علامت سوال در انتهای آدرس تصاویرشون دارن در Browser cache تیک Prevent caching of objects after settings change که سه بار در این صفحه آمده رو بردارید و save کنید سپس یکبار با کلیک روی empty cache کش رو تخلیه کنید ، 

علامت سوال از انتهای آدرس تصاویر ، فایل css , js , html و غیره حذف میشه ، فقط دقت کنید حتما بعد از save کش رو خالی کنید ... 

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

دوستان و اساتید محترم بنده افزونه w3 رو نصب کردم از خیلی وقت پیش و حدود یکسل هست استفاده نکردم اما طی این ماه دو سه بار فعال کردم تمام تنظیماتشو بر اساس سرچ در سایتهای منبع و مرجه انجام دادم منتها یک مشکل بزرگ دارم و اینکه سایت من رو دهها برابر کند تر میکنه و در پنل هسات متوجه شدم بدلیل اینکه i/o در هاست من به اخرین مقدار میرسه از مدیریت هاست که از دوستان هست خواستم تا سه برابر کنه مقدار تعیین شده برای i/o رو اما بازم همیشه از 90تا صد درصد اون استفاده و ایت رو بشدت کند میکنه در حالت معمولی زیر یک درصده i/o من

میتونین بگین اساتید که بنظرتون مشکل از کجاست؟

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام

من این افزونه رو چند روز پیش نصب کردم و سرعت لود سایتم از 13 ثانیه به 9 ثانیه کاهش یافت اما امروز با افزایش زمان لود بالا بین 60 ثانیه تا 90 ثانیه رسیده کش رو خالی کردم فایده ایی نداشت افزونه رو غیر فعال کردم درست نشد پاک کردم بازم درست نشد باید چی کار کنم برگرده تنظیمات سایتم به حالت قبل؟؟؟؟

لینک به ارسال

سایتتون با IP خارج از ایران اصلا باز نمیشه که بشه زیر آنالیز ببریمش!

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

با سلام و خسته نباشید من w3 total catch رو نصب کردم و دیدم المان های سایت پریدن ونیستن منتهی از توی المنتور مشخص هستن و از توی المنتور المان هارو پاک میکنم باز میبینم هستن توی سایت !!!! من همه تنظیمات افزونه رو بالا پایین کردم پیدا نکردم . حتی غیر فعال هم کردم منتهی سایت به همون صورت با المان های خراب باقی مونده و ساید بار خذف شده…. موقع ویرایش معلوم هست اما موقع بازنگری نه …. لطفا راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...