رفتن به مطلب

نیازمند یک نفر برای اصلاح پنل سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان ما با یک تیم پشتیبانی کار می کردیم اما ازشون راضی نیسیتیم.

دنبال یک نفر می گردیم که یک ویرایش داخل پنلمون انجام بده.

وقتی داخل پنلمون در قسمت نوشته ها یک عکس اپلود می کنیم داخل سایت نمایش داده نمیشه؟!می خواستیم اینو برامون درست کنید.

پیغام خصوصی بدین با تشکر

لینک سایت

لینک به ارسال

درود

عکس به درستی آپلود میبشه ؟ یعنی در قسمت رشانه ها عکس آپلود شده هستش ؟

اگر هستش مشکل از قالبتونه حالا یا فیلتری چیزی گذاشته شده داخل فانکشن یا ...

با پوسته پیش فرض تست کنید اگر درست نشد دسترسی بدید چک کنم

• امتیاز 2
لینک به ارسال

درود

عکس به درستی آپلود میبشه ؟ یعنی در قسمت رشانه ها عکس آپلود شده هستش ؟

اگر هستش مشکل از قالبتونه حالا یا فیلتری چیزی گذاشته شده داخل فانکشن یا ...

با پوسته پیش فرض تست کنید اگر درست نشد دسترسی بدید چک کنم

سلام بله اپلود میشه داخل نوشته هم میاد . اما موقع انتشار تو سایت نمایش داده نمیشه. بله فیلتر گذاشتن براتون پیغام خصوصی گذاشتم.

لینک به ارسال

سلام بله اپلود میشه داخل نوشته هم میاد . اما موقع انتشار تو سایت نمایش داده نمیشه. بله فیلتر گذاشتن براتون پیغام خصوصی گذاشتم.

چک کردم پوستتون از توابع استاندارد استفاده نمیکنه و من خودم کد رو اضافه کردم که میتونید ببینید :

http://rah3par.ir/%D8%AA%D8%B3%D8%AA/

حالا اگر میخواین فراخوانی بشه محتویات پست به همین شکل میشه و باید خودتون استایل بدین یا به همون طراحتون بگید که خودش درست کنه

فایل سینگل مربوط به این قسمت رو باز کنه و کد the_content رو بزاره

پ.ن : نام کاربری و رمزی که به من دادید رو هم حذف کنید

ویرایش شده توسط kasra
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

چک کردم پوستتون از توابع استاندارد استفاده نمیکنه و من خودم کد رو اضافه کردم که میتونید ببینید :

http://rah3par.ir/%D8%AA%D8%B3%D8%AA/

حالا اگر میخواین فراخوانی بشه محتویات پست به همین شکل میشه و باید خودتون استایل بدین یا به همون طراحتون بگید که خودش درست کنه

فایل سینگل مربوط به این قسمت رو باز کنه و کد the_content رو بزاره

پ.ن : نام کاربری و رمزی که به من دادید رو هم حذف کنید

عزیز من با اون طراح مشکل دارم و اصلا ازشون راضی نیستیم ادامه کار رو خودتون می تونید برید هزینشم می دیم با تشکر

لینک به ارسال

عزیز من با اون طراح مشکل دارم و اصلا ازشون راضی نیستیم ادامه کار رو خودتون می تونید برید هزینشم می دیم با تشکر

ببینید چند نکترو بگم :

الآن شما قالبی که استفاده میکنید رو نهایتا با چند تا صفحه میتونید بسازید و نیازی به این قالبی که الآن دارید نیست چون توابع و فایل های بسیار زیادی داره که اصلا شما احتیاج ندارید

همین سبک قالبی که دارید رو به راحتی با یک پوسته ساده هم میتونید انجام بدید که دیگه این مشکلات رو نداشته باشید

اگر هم میخواید همین پوسترو استفاده کنید میتونید بگید چیکار لازم دارید تا استایلشو بدم بهتون

• امتیاز 1
لینک به ارسال

ببینید چند نکترو بگم :

الآن شما قالبی که استفاده میکنید رو نهایتا با چند تا صفحه میتونید بسازید و نیازی به این قالبی که الآن دارید نیست چون توابع و فایل های بسیار زیادی داره که اصلا شما احتیاج ندارید

همین سبک قالبی که دارید رو به راحتی با یک پوسته ساده هم میتونید انجام بدید که دیگه این مشکلات رو نداشته باشید

اگر هم میخواید همین پوسترو استفاده کنید میتونید بگید چیکار لازم دارید تا استایلشو بدم بهتون

اقا واقعا ازت ممنونم مرسی می خوام همین قسمت عکس که برام اضافه کردی رو همین عکس به جایه اینکه پایینه همه نوشته ها بیاد بالایه قسمت اطلاعات تماس بیاد همین رو می خوام و چیزی دیگه ای نمی خوام خیلی ممنونم ازتون

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...