رفتن به مطلب

سوال در مور افزونه All in One SEO

uploader333

پست های پیشنهاد شده

سلام

افزونه All in One SEO یک ویزگی داره که خودش به صورت اتوماتیک keyword می ده و اونها را از کتگوری و تگ استفاده می کنه

همونطوری که می دونید بر اساس تغییرات جدید گوگل اگر یک keyword را برای چند پست استفاده کنیم اسپم محسوب می شه بدبختانه تمام مدت این افزونه همین کار را می کرده یعنی تکلید وازه های تکراری می داده

برای این که جلوی این کار را بگیرم دو تا گزینه غیر فعال کردم

Use Tags for META keywords

آیا باید این گزینه را هم غیر فعال کنم؟

Dynamically Generate Keywords for Posts Page/Archives

سوال دومم این که آیا راهی هست که بشه keyword های پست های قبلی را حذف کرد یا تغییر داد؟ با حذف اون دو تا گزینه آیا تغییرات روی پست هایی که قبلا" منتشر شدن هم اعمال می شن؟

ویرایش شده توسط uploader333
لینک به ارسال

سلام و وقت خوش ، کدوم تغییرات جدید؟

تا جایی که توی HTML improvements بخش webmaster گوگل گفته تنها meta description ها و title tags ها نباید تکراری باشن.

یه سرچی هم زدم چیز خاصی ندیدم... فقط در یه مورد گفته بود که همش هی تکرار نکنین چون گوگل فکر میکنه که شما keyword ها رو دارین الکی میزنین.

درضمن حتّی content keywords ها هم همون بهتر که تکرار شن و تکرارشون جزئی از قوانین سئو محسوب میشه.

ممنون میشم اگر اون مقاله رو بدین منم بخونم ، چون منم دقیقاً توی سایتم همین کار رو کردم و اگر یه همچین تغییری به وجود اومده باشه...

ممنون.

لینک به ارسال

سلام و وقت خوش ، کدوم تغییرات جدید؟

تا جایی که توی HTML improvements بخش webmaster گوگل گفته تنها meta description ها و title tags ها نباید تکراری باشن.

یه سرچی هم زدم چیز خاصی ندیدم... فقط در یه مورد گفته بود که همش هی تکرار نکنین چون گوگل فکر میکنه که شما keyword ها رو دارین الکی میزنین.

درضمن حتّی content keywords ها هم همون بهتر که تکرار شن و تکرارشون جزئی از قوانین سئو محسوب میشه.

ممنون میشم اگر اون مقاله رو بدین منم بخونم ، چون منم دقیقاً توی سایتم همین کار رو کردم و اگر یه همچین تغییری به وجود اومده باشه...

ممنون.

ممنون بابت توضیحتون

من پست هایی که می زنم معمولا"" نوشته و متن ندارن.. در نتیجه تگ هایی که انتخاب می کنه همه از عنوان مطالب هست در نتیبجه این افزونه همه keyword ها را از عنوان می گیره.. در این صورت اون دو تا گزینه را روی افزونه دوباره فعال کنم؟

من بر پایه این لینک گفتم

http://googlewebmastercentral.blogspot.com/2015/10/an-update-on-how-we-tackle-hacked-spam.html

گوگل یکی دو روز پیش این را تو وبلاگ رسمیش منتشر کرد....توی لینک دیگه ای که تو همون صفحه هست یکی از مصدیق اسپم را کلمات کلیدی تکراری برای پست های مختلف می دونه که باعث بشه گوگل چگالی یک کلمه کلیدی را توی وب سایت بالا ببره این از نظر گوگل تقلبه مثل این که آپدیت جدید گوگل ( آنتی اسپم) که از اول اکتبر فعال شده اینها را به عنان اسپم می شناسه...ترافیک خیلی از سایت ها از جمله سایت منم از اول اکتبر افت کرده.. احتمال زیاد به خاطر همین باشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...