رفتن به مطلب

پکیج مناسب برای آموزش طراحی قالب وردپرس؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان، بنده آشنایی کمی با HTML دارم، و در حال یادگیری هستم. به نظر شما برای طراحی قالب وردپرس، این پکیج که از سایت همیار وردپرس هست مناسبه؟

http://hamyarwp.com/product/wordpress-theme-package/

به نظر شما پکیج های بهتری هست؟ آخه یکم گرون به نظر می رسه. اما نکته مثبتش اینه که از صفر شروع می کنه و من هم دنبال پکیجی هستم که از پایه آموزش بده. اصلا نیازی به خرید پکیج های آموزشی هست یا میشه از سطح اینترنت به طور رایگان آموزش دید؟ خود شما چطوری ساخت قالب وردپرس رو یاد گرفتید؟

دوستان عزیز، خواهشاً تبلیغ پکیج های خودتون رو نکنید و برادرانه کمکم کنید (قطعاً همین طور خواهد بود :) )

لینک به ارسال

شما html و css را مسلط شوید بعد خودتان یک قالب استاتیک طراحی کنید.حالا به جست و جو و دانلود آموزش های لیندا به راحتی می توانید قالب را طراحی کنید.(البته اموزش های لیندا پولی هستند ولی خوب در ایران فیلم های رایگان موجود است. تازه اگر اینترنت شما هم شب رایگان باشه که دیگر هزینه ای نداره.)

من خودم بدون پکیج طراحی قالب وردپرس را انجام دادم.دقیقا همین کاریی که به شما گفتم را انجام دادم.البته خیلی حرفه ای نیستم ولی با گشتن در نت چیز هایی جدیدی پیدا می کنم و به معلومات خودم اضافه می کنم.

در کل بگم این آموزش زیاد جالب نیستند و با وجود فیلم های رایگان لیندا اصلا ارزش خریدن و وقت گذاشتن را نداره

لینک به ارسال

شما html و css را مسلط شوید بعد خودتان یک قالب استاتیک طراحی کنید.حالا به جست و جو و دانلود آموزش های لیندا به راحتی می توانید قالب را طراحی کنید.(البته اموزش های لیندا پولی هستند ولی خوب در ایران فیلم های رایگان موجود است. تازه اگر اینترنت شما هم شب رایگان باشه که دیگر هزینه ای نداره.)

من خودم بدون پکیج طراحی قالب وردپرس را انجام دادم.دقیقا همین کاریی که به شما گفتم را انجام دادم.البته خیلی حرفه ای نیستم ولی با گشتن در نت چیز هایی جدیدی پیدا می کنم و به معلومات خودم اضافه می کنم.

در کل بگم این آموزش زیاد جالب نیستند و با وجود فیلم های رایگان لیندا اصلا ارزش خریدن و وقت گذاشتن را نداره

سلام

خیلی ممنون از راهنمایی تون آقا علیرضا ;) حتماً از تجربه ها تون استفاده خواهم کرد.

نظر بقیه دوستان چیه؟

ویرایش شده توسط mahdavifar
لینک به ارسال

سلام

دوستان، بنده آشنایی کمی با HTML دارم، و در حال یادگیری هستم. به نظر شما برای طراحی قالب وردپرس، این پکیج که از سایت همیار وردپرس هست مناسبه؟

http://hamyarwp.com/...-theme-package/

به نظر شما پکیج های بهتری هست؟ آخه یکم گرون به نظر می رسه. اما نکته مثبتش اینه که از صفر شروع می کنه و من هم دنبال پکیجی هستم که از پایه آموزش بده. اصلا نیازی به خرید پکیج های آموزشی هست یا میشه از سطح اینترنت به طور رایگان آموزش دید؟ خود شما چطوری ساخت قالب وردپرس رو یاد گرفتید؟

دوستان عزیز، خواهشاً تبلیغ پکیج های خودتون رو نکنید و برادرانه کمکم کنید (قطعاً همین طور خواهد بود :) )

من این پکیج رو سال 92 خریداری کردم

واقعیت رو بخوای بنظرم تهیه نکنی راضی تری البته نکاتی رو به ادم یاد میده ولی نه در حدی که پول بابتش میدی یعنی بیشتر می پیچونه تا یادبده مثلا در اخرین جلسه یکی میپرسه در مورد ضمینه دلخواه توضیح بده می گه ای بابا خیلی چیز مزخرفیه نه همین کلمه تو این مایه ها بود ولی فتوشاپ رو بد درس نمی ده :)

اگه خودت یاد بگیری کامل درک می کنی چیزی رو که یاد گرفتی و با مشکلات بیشتر اشنا میشی.

ولی اگه خیلی پافشاری می کنی این اموزش خیلی خیلی خیلی بهتره بنظرم

به نظرم به این اموزش کاملاتره و هم چنین نمی پیچونه

در کل بنظرم اگه زبانت خوبه برو یوتیوب اونجا واسه خودش دنیایی هست خودشم استانداردتره

موفق باشی

لینک به ارسال

کلا طراحی قالب چند مرحله هستش؟

فوتوشاپ و css و html رو یادبگیریم کافیه؟

این ها مبانی هستش بعدش جاوااسکریپت و جی کوئری و برای کار های پیچیده تر php باید بلد باشین

ویرایش شده توسط reza_yki
لینک به ارسال

آخه چند تا سایت مشابه هم با نام مهدی عباسی پیدا کردم نمی دونستم کدوم هست.

ممنون

ویرایش شده توسط mahdavifar
لینک به ارسال

من هم موافقم که اگر بخواید پولی بدید بابت اینها ندید اصلا پیشنهاد نمیشه

همون لیندا فعلا از اینها بهتره....

لینک به ارسال

آقای عباسی ویدیو های آموزش های وردپرس رو به صورت رایگان گذاشتن :)

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...
در در 10/6/2015 at 22:14، Morteza گفته است :

کدوم آموزش رو برای شروع پیشنهاد می کنید؟...

من این آموزش رو دیدم بد نبود...

(WordPress: Building Themes from Scratch Using Underscores)

اما دنبال آموزشی هستم که بیاد یک قالب HTML رو به صورت استاندارد برای وردپرس کد کنه...

پیشنهادتون کدوم یک از آموزش های لینداست؟...

لینک به ارسال

با سلام به دوستان عزیز این آموزشهای شرکت لیندا رو ببینید خوب هستند؟

http://p30download.com/fa/entry/39794/

ویرایش شده توسط OfflineBaz
لینک به ارسال

سلام ،

بله خوب هستند این آموزش ها ، اما اگر خودتون بدون آموزش پیش برید بهتر هستش ، یعنی اینکه مثلاً از تبدیل قالب اچ تی ام ال به وردپرس شروع کنید ، کم کم شروع کنید به تبدیل کردن هرجا مشکل دارید داخل گوگل سرچ کنید کمتر از 1 دقیقه به کدی که میخواید میرسید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...