رفتن به مطلب

افت شدید در وردی گوگل از اول اکتبر

uploader333

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من از حدود سه روز پیش ورودی گوگلم نزدیک به 50 درصد افت ناگهانی داشته الان نزدیک سه روزه این افت ادامه داره... قبل از اون برای حدود 2 هفته شدیدا" ترافیک گوگل بالا رفته بود من هیچ کار خاصی نکردم که خلاف قوانین گوگل باشه ( چه برای بالا رفتن ترافیک چه پایین آمدنش) تنها موردی که می تونم بگم حدود 10 روز پیش یک شبکه popunder به popunder قبلی اضافه کردم که این شبکه جدید برای هر ویزیتور 5 یا 6 تا پاپ نشون می ده...آیا ممکنه پایین آمدن ترافیک به خاطر این مساله باشه؟

من چند تا از فروم های خارجی را که چک می کردم خیلی از وب مسترهای خارجی هم نوشتن که از اول اکتبر ترافیک گوگلشون به شدت افت کرده چون گوگل از اول اکتبر الگوریتمش را آپدیت کرده

آیا راهی برای این مساله هست که بشه ترافیک را برگردند حتی به مرور زمان؟

ویرایش شده توسط uploader333
لینک به ارسال

دوست عزیز باید یه مدت بگذره تا ببینیم الگوریتم جدید به چیا گیر میده

چک کنید سایتتون پنالتی نشده باشه

ضمنا باز شدن پاپ اپ اونم 5-6 تا مطمئنا باعث فرار از سایت میشه و تو بازدید ورودی از گوگل تاثیر میذاره

چون گوگل وقتی کاربری رو به سایت شما ارجاع میده میخواد ببینه سایت شما رضایت کاربر رو در مورد کلمه جستجو جلب کرده یا نه

با وجود پاپ اندر یا پاپ اپ های زیاد حتی اگرم سایت شما مطلب مورد نظر کاربر ورودی از گوگل رو داشته باشه

باعث ازار کاربر و فرار از سایت خواهد شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...