رفتن به مطلب

نصب وردپرس تو پوشه دیگه

پست های پیشنهاد شده

سلام

من برای اینکه دایرکتوری وبم شلوغ نشه فایل های وردپرس رو تو پوشه ای مثلا wordpress ریختم

وقتی نصب کردم ادرسو اینطور زدم و مراحل نصب اومد :

xxxx.ir/wordpress

و سایتو به این ادرس نمایش میده :

xxx.ir/wordpress

اما من میخوام سایت به این صورت نمایش داده بشه :

xxx.ir

باید چه کار کنم ؟

لینک به ارسال

بهتر بود توي root نصب مي كرديد

من فك ميكنم بايد از ريدايركت استفاده كنيد

البته بايد ديد نظر دوستان رو هم :|

لینک به ارسال

پيشنهاد ميكنم اون فولدر رو حذف كنيد و توي روت نصب كنيد

البته اگه با وردپرس كار كرديد و تم هارو كاستوم كرديد و ... بهتره نسخه پشتيبان هم داشته باشيد

لینک به ارسال

بايد كل فايل‌هاي وردپرس در روت قرار بگيرند ، شلوغ بودن كه دليل نميشه ..

براي پشتيبان از پوسته هم به مسير wp-content/themes در هاستتون بريد و پوشه‌ي مورد نظرتون رو Zip كنيد و دانلودش كنيد ..

لینک به ارسال

خب چه نیازی به این کار ها هست؟کلا همه رو انتقال بدین دیگه،نه به وردپرستون ضربه میخوره نه پوستتون...

کافیه بعش برید توی phpmyadmin و ادرس وردپرس رو عوض کنید.

لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...

بلد نیستید پست میزنید هر کسی بعد میاد بخونه خندش میگیره

تو پوشه نصب کردید از راه زیر فقط باید فایل ایندکس را در روت هاست کپی کرده و مسیر وردرپس را بهش معرفی کرده

http://wp-persian.com/codex/%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%DB%8C%DA%A9-%D9%BE%D9%88%D8%B4%D9%87/

چرا میشه وردرپس را تو پوشه نصب کرد به چند دلیل چند زبانه کردن وردرپس دوم نصب یک انجمن در پوشه فرم و کنترل درست روی همه سایت هم وردرپس و هم انجمن

کاربردهای دیگه هم داره مثل راحت بک آب گیری راحت منتقل کردن و کلا همه چیز پوشه بنید باشه بهتر هست تا سایت بزرگ میشه یک استانداردی داشت هباشه

مثلا راحت میشه یک صفحه ایندکس ورودی برای سایت طراحی کنید و فروشگاه و وردپرس و انجمن و هر بخشی را از همان صفحه اول مشخص کرد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...