رفتن به مطلب

مشکلات پس از نصب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

نمیدونم چرا صبح که تاپیک زدم مدیران سایت بدون پاسخ به گزارشات ارسالی از طرف بنده ، تاپیک رو بایگانی کردن ، لطفا کمک کنید

سلام دوستان ، بنده وردپرس 4.3 رو روی زمپ نصب کردم اما حالا چند تا مشکل برام پیش امده ، ممنون میشم کمکم کنید (قالب : صحیفه ) :

1-اول از همه محدودیت حجم اپلود پرونده های چند رسانه ای هست که نمیدونم چطور درستش کنم .(حداکثر 2mb اپلود میکنه )

2-ایا امکان این هست که محل اپلود پرونده های چند رسانه ای رو از درایو C خارج کنیم ؟ با توجه به اینکه زمپ حتما باید روی درایو C نصب بشه با این حال این امکان هست که اونو تو ی درایو دیگه نصب کنیم یا مثلا تو همون درایو سی باشه ولی پوشه اپلود توی ی درایو دیگه باشه ؟

از همکاریتون نهایت تشکررو دارم .

لینک به ارسال

نمیدونم چرا صبح که تاپیک زدم مدیران سایت بدون پاسخ به گزارشات ارسالی از طرف بنده ، تاپیک رو بایگانی کردن ، لطفا کمک کنید

سلام دوستان ، بنده وردپرس 4.3 رو روی زمپ نصب کردم اما حالا چند تا مشکل برام پیش امده ، ممنون میشم کمکم کنید (قالب : صحیفه ) :

1-اول از همه محدودیت حجم اپلود پرونده های چند رسانه ای هست که نمیدونم چطور درستش کنم .(حداکثر 2mb اپلود میکنه )

2-ایا امکان این هست که محل اپلود پرونده های چند رسانه ای رو از درایو C خارج کنیم ؟ با توجه به اینکه زمپ حتما باید روی درایو C نصب بشه با این حال این امکان هست که اونو تو ی درایو دیگه نصب کنیم یا مثلا تو همون درایو سی باشه ولی پوشه اپلود توی ی درایو دیگه باشه ؟

از همکاریتون نهایت تشکررو دارم .

خب قطعا یه جا قوانین رو رعایت نکردید شما. (قالب تجاری صحیفه)

ویرایش شده توسط شهاب
لینک به ارسال

این مشکل ربطی به قالب نداره اینو فقط جهت اطلاع گفتم

شاید مشکل اصلی در یکی از پوشه های upload.php یا media.php باشه که مربوط به خود وردپرس ه فقط نمیدونم کجاشه که انشالله با راهنمایی اساتید حلش کنم نه قالب

اون یکی هم که مربوط به زمپ میشه

بنده راجع به قالب سوال نکردم که بخوان به علت تجاری بودن تاپیک رو بلاک کنن. سوال اصلی در باره ی زمپ و وردپرس هست

باتشکر

ویرایش شده توسط iwf2050
لینک به ارسال

این مشکل ربطی به قالب نداره اینو فقط جهت اطلاع گفتم

شاید مشکل اصلی در یکی از پوشه های upload.php یا media.php باشه که مربوط به خود وردپرس ه فقط نمیدونم کجاشه که انشالله با راهنمایی اساتید حلش کنم نه قالب

اون یکی هم که مربوط به زمپ میشه

بنده راجع به قالب سوال نکردم که بخوان به علت تجاری بودن تاپیک رو بلاک کنن. سوال اصلی در باره ی زمپ و وردپرس هست

باتشکر

طبیعتا به php.in دسترسی ندارید. این کد رو به htacces برای افزایش حجم آپلود قرار بدید

php_value upload_max_filesize 100M

مقدار 100 رو میتونید افزایش بدید. راجب قسمت سوال دوم شما. (تا جایی که اطلاع دارم نمیشه این مسیر رو جابجا کرد ، جز اینکه یه تغییراتی در کدها ایجاد کنی. بزارید اساتید پاسخ بدن :) )

ببخشید من باز اینو ویرایش کردم.

این آدرس رو ببینید میتونه کمکتون کنه

http://hamyarwp.com/%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82%D9%87-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%B3%DB%8C%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%81%D8%B1%D8%B6-%D8%A2%D9%BE%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1/

ویرایش شده توسط شهاب
لینک به ارسال

ممنون مشکل محدودیت اپلود حل شد .

اما مشکل دوم هنوز سر جاشه ، اون لینک ی دوستمون داد رو مطالعه کردم و عملی هم انجام دادم اما به نتیجه ای نرسیدم،

مثلا میخوام بجای C:\xampp\htdocs\wp-content\uploads پرونده ها در D:\site\wp\up ذخیره بشن .

ممنون

لینک به ارسال

اگه بخواین فایلها از طریق وب سرور لود بشن ، خارج از درایو C که هیچ ، خارج از پوشه htdocs هم نمیتونید آپلود کنید ( یعنی بخواید فایلها با پروتوکل http:// لود بشن مثلا http://localhost/amin/example.jpg )

اما خوب اگه فایل رو درایو D هم باشه بصورت local میتونید بهش دسترسی داشته باشین که آدرسش اینجوری میشه ( file:///D:/Amin/example.jpg )

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...