رفتن به مطلب

راهنمایی در خرید افزونه از CodeCanyon

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه اساتید. میخواستم بپرسم وقتی میخوام یه افزونه برای وردپرس بخرم که فارسی سازیش کنم و تو سایتم بزارم برا فروش, توی وبسایت codecanyon دو تا گزینه هست که یکی regular license و یکی extended license من کدومو انتخاب کنم؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام. ببینید دوست من، شما در صورتی حق فروش دارید که extended licence رو خریداری کنید. ضمنا باید ببینید که ایا این لایسنس اجازه استفاده نامحدود از این افزونه رو میده یا خیر. شایدم این لایسنس تعداد محدودی استفاده رو برای extended معین کرده که شما حق فروش بیشتر از اون رو ندارید. در واقع این جنبه ی انسانی قضیه هست.

یکمی زبان بدونی بد نیست. شما که میخوای این افزونه رو فارسی کنی!!!

لینک به ارسال

سلام. ببینید دوست من، شما در صورتی حق فروش دارید که extended licence رو خریداری کنید. ضمنا باید ببینید که ایا این لایسنس اجازه استفاده نامحدود از این افزونه رو میده یا خیر. شایدم این لایسنس تعداد محدودی استفاده رو برای extended معین کرده که شما حق فروش بیشتر از اون رو ندارید. در واقع این جنبه ی انسانی قضیه هست.

یکمی زبان بدونی بد نیست. شما که میخوای این افزونه رو فارسی کنی!!!

و در مواردی که گزینه extended وجود نداره اجازه ندارم بفروشم دیگه؟؟؟

لینک به ارسال

تمام جزییات کپی رایت و حق استفاده ها گفته شده. من میگم حق فروش ینی اینکه شما، وقتی لایسنس اکستند رو خریداری میکنی ،برای استفاده در تعداد معینی حق داری. و میتونی همون تعداد رو به دیگران دسترسی بدی و مبلغی رو دریافت کنی به ، البته مبلغ و حق فارسی سازی رو. این موضوع مشخصی هست کاملا!

لینک به ارسال

تمام جزییات کپی رایت و حق استفاده ها گفته شده. من میگم حق فروش ینی اینکه شما، وقتی لایسنس اکستند رو خریداری میکنی ،برای استفاده در تعداد معینی حق داری. و میتونی همون تعداد رو به دیگران دسترسی بدی و مبلغی رو دریافت کنی به ، البته مبلغ و حق فارسی سازی رو. این موضوع مشخصی هست کاملا!

بله دوست عزیز متوجه ام چی میگید و توضیحات لایسنس ها رو خوندم ولی افزونه ای که میخوام بخرم اصلا extended لایسنس نداره.

لینک به ارسال

خب اگه نداره. اینطور مشخص شده : هر لایسنس یه بار استفاده. درسته?

پس شما طبیعتا حق فروش ندارید. البته در ایران قانون کپی رایت وجود نداره و ما خیلی راحت میتونیم حقوق این طراحان رو زیر پا بزاریم :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...