رفتن به مطلب

نشان ندادن پست های 31ام هر ماه

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من از افزونه parsidate استفاده میکنم. در بخشی از سایت بخش سرچ ایجاد کردم و کاربر میتواند با وارد کردن روز و ماه و سال پست های مربوطه را ببیند.

اما وقتی پست های مربوط به 31ام هر ماه را سرچ میکنم با ارور 404 مواجه میشم. این در حالی هست که تمامی روز ها به جز 31ام به درستی و بدون مشکل نمایش داده میشود.

ضمنا پیوند های یکتا را در حالات مختلف بررسی کردم اما باز هم در 31ام ماه دچار مشکل میشود.برای مثال لینک های زیر به صفحه 404 منتقل میشوند :

http://localhost/example.ir/?m=13940631&cat=1

http://localhost/example.ir/1394/06/31/?cat=1

کدها رو چندین بار بررسی کردم و به نظرم باید یک باگ در افزونه parsidate دلیل این مشکل باشد.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

13940631 که عدد ماه نیست! شما تاریخ کامل رو دارین وارد میکنین که مشخصه اشتباه خروجی میده و 404 میشه

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

13940631 که عدد ماه نیست! شما تاریخ کامل رو دارین وارد میکنین که مشخصه اشتباه خروجی میده و 404 میشه

با سلام

ببخشید کامل متوجه منظور شما نشدم!

یعنی شما میفرمایید آدرسی که من وارد کردم پست های مربوط به 31 ام شهریور ماه سال 1394 را خروجی نمیدهد ؟ مگر این همان حالت پیشفرض پیوندهای یکتا نیست ؟!!

من با همین نوع آدرس دهی تمامی روز ها و ماه ها را به درستی و به صورت کامل خروجی میگیرم اما وقتی 31ام را میزنم با ارور 404 مواجه میشم.

حتی برای اینکه مطمعن شوم که قالب خودم اشکال نداشته باشد از قالب پیشفرض استفاده کردم اما در تمامی حالت های پیوند های یکتا در روز 31ام دچار ارور 404 میشود.

لطفا اگر امکان دارد همین حالت را با افزونه parsidate تست بفرمایید

با تشکر فراوان

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

شما گفتید ماه، منظورتون تاریخ کامل بود.

روی تست های ما مشکلی نبود.

دوستان دیگه هم تست کنن ببینیم باز کسی مشکلی در این مورد داره یا خیر.

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

با سلام مجدد خدمت اساتید

راستش من همچنان این مشکل برام حل نشده. الان همون سایت رو روی هاست قرار دادم . این سایت یک دانشگاه هست.اما متاسفانه همون مشکلی که روی لوکال داشتم پابرجاست.

فقط یه بار دیگه این توضیح رو بدم که پست های سایت رو به صورت روز و ماه و سال به کمک تابع زیر سرچ میکنم و فراخوانی میکنم. تابع زیر در فایل function نوشته شده.       http://amol.ac.ir/category/news/

تابع مربوط به مشکلم رو در زیر قرار دادم لطفا یکی راهنماییم کنه.

با تشکر. 

function process_post() {
	if(isset($_POST['amol-searchsubmit'])){

$day=$_POST['amol-searchday'];
		$month=$_POST['amol-searchmonth'];
		$year=$_POST['amol-searchyear'];
		$c= $year.'/'.$month.'/'.$day;

$selected_cat_val = $_POST['amol-searchcat']; 
		if($_POST['amol-searchday']=='empty'){$c= $year.'/'.$month;}
		if(($_POST['amol-searchmonth']=='empty')||(($_POST['amol-searchday']=='empty')&&($_POST['amol-searchmonth']=='empty'))){$c= $year;}	

wp_redirect( home_url().'/'.$c.'/?cat='.$selected_cat_val);

exit;
	}

}

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

سلام ، متوجه مشکلی شدم

من توی لینک سایت به این صورت :

http://localhost/catalyst/innovoice/1395/2

خواستم نوشته های ماه اردیبهشت رو مشاهده کنم که متوجه شدم نوشته هایی که در روز 31 فروردین هم نوشته شده رو در آرشیو ماه دوم ( اردیبهشت ) نشون میده و این کاملا باگ محسوب میشه ( چون ماه فروردین رو 30 روزه در نظر گرفته ) - البته اضافه کنم که در ماه فروردین هم همون نوشته های 31 م رو نشون میده

لطفا بررسی کنید / سپاس

لینک به ارسال

ممنون از دوستان بابت گزارش

این مورد در حال بررسی برای رفع شدن هست.

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

وردپرس فارسی ترجمه رسمی وردپرس هست.

این مورد بسته به نوع افزونه تون داره و البته بعضا به تنظیمات سرور.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...