رفتن به مطلب

مشکل با افزونه updraftplus

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من برای ارسال بکاپ ها ی گرفته شده بوسیله این افزونه روی وی پی اس مشکل دارم

روی وی پی اس ftp را نصب کردم و تنظیماتش را هم انجام دادم ولی موقعی که اطلاعات ftp را توی افزونه updraftplus وارد می کنم یک پیام اررو می ده می گه تونسته لاگین بشه ولی نمی تونه دسترسی پیدا کنه به پوشه ای که مخشخص شده

چطوری باید آدرس پوشه هدف را توی پلاگین بنویسیم؟ منظورم اون جایی که باید فایل های بکاپ اپلود بشن

لینک به ارسال

تنظیمات ویندوز رو نمیدونم اما باید مسیر قابل دسترسی اکانت FTP رو کامل وارد کنین.

لینک به ارسال

آقای غیاثی اول من یک تشکر ازتون بکنم قبلا" خیلی از کمک ها و راهنماییهاتون استفاده کردم

برای این ftp من این آدرس را می دم

C:\inetpub\wwwroot

ولی این ارور را می ده

we successfully logged in but were not able to create a file in the given directory

من یک اسکرین شات از محیط پلاگین و گزینه هاش ضمیمه کردم

این مشکلش از چی می تونه باشه؟

post-8126-0-44252600-1444164158_thumb.jp

لینک به ارسال

https://wordpress.org/support/topic/were-not-able-to-create-a-file-in-the-given-directory

ممنون بابت لینک

من تا الان با این پلاگین برای ftp کار نکردم با گوگل درایو بدون مشکل کار می کنه ولی حجم بکاپ ها داره زیاد می شه مجبورم منتقلش کنم به ftp

من یک چیزی را متوجه نمی شم مگر این پلاگین فایل های بکاپ را نمی فرسته روی سرور وی پی اس؟ توی این لینیک که شما دادید یک سری ها آدرس root سایت و پوشه public-html را به داده بودن به پلاگین در صورتی که این وی پی اسی که من می خوام فایل هار ا بفرستم هیچ ارتباطی با سایت اصلی من نداره در اصل یک وی پی اس جدا گرفتم

ایا اصلا" شدنی هست که فایل ها را روی یک وی پی اس دیگه بفرستیم یا باید حتما" روی اون وی پس اسی فرستاده بشن که سایت روش میزبانی می شه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...