1 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

دامنه:

delta-theme.com

با قیمت توافقی به فروش میرسد.

برای پیشنهاد قیمت و خرید دامنه از طریق پیام خصوصی تماس حاصل فرمایید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط amzzm75
      با سلام
      من از سرور مجازی با پنل دایرکت ادمین استفاده میکنم
      دامنه قبلی من ssl داشت و مجبور شدم دامنه رو عوض کنم 
      اومدم دامنه قبلیو دایرکت کردم به دامنه فعلی ولی مشکلم اینه که کاربرایی که دامنه قبلیو با https باز میکنن خطا براشون میاد که سایت امن نیست و به دامنه جدیدم منتقل نمیشن و باعث از دست دادن کلی مشتری شده
      در ضمن وب سروری که من ازش استفاده میکنم nginx هستش
      لطفا راهنمایی کنین
    • توسط amzzm75
      با سلام و احترام
      من برای یه سایت دو دامنه رو پارک کردم ولی وقتی دامنه های پارک شده رو وارد میکنم منتقل میشه به دامنه اصلی ولی مشکل اینجاس که میره صفحه ورود به پنل وردپرس رو از دامنه اصلی لود میکنه ولی من میخوام صفحه اصلی سایت لود بشه نه صفحه لاگین وردپرس سایت
      نمیدونم مشکل از کجا میتونه باشه
      هر دو دامنه هم این مشکلو داره
      لطفا راهنمایی کنین
      باتشکر
    • توسط mory_fun
      با سلام خدمت عزیزان
      افزونه ای جهت فروش یوزر پسورد میخواستم با اموزش 
      با افزونه License Manager for Woocommerce نمیتونم کار کنم !

با تشکر
    • توسط mohsenmorai
      سلام میخواستم یک دامنه ثبت کنم که قبلا سایت بوده و باsite:نام سایت 
      چک کردم تعداد ۳۵۰تا ایندکس داره خواستم ببینم مناسب هست برام یا راهی هس که تمام ایندکس ها بدون بازگشت حذف بشه 
    • توسط ahmad25532
      سلام. یه سایت صنایع دستی دارم برای صادرات. قراره نمونه کارها (عکس و یه سری توضیحات و یه دکمه برای ثبت سفارش که هدایت بشه به یک فرم) بره تو سایت. نمیخوام فروش آنلاین داشته باشم (دکمه ی اضافه به سبد خریدی نباشه)- حالا این محصولاتم رو چجوری تو سایت اضافه کنم؟ قالبی که دارم فروشگاهیه. هم میتونم به صورت محصول اضافه کنم، هم تو قسمت portfolio (نمونه کار) - شاید اگه میتونستم دکمه ی اضافه به سبد خرید رو تغییر بدم (هم متنش و هم لینکش رو) کارم راه میافتاد.