رفتن به مطلب

مشکل در کد نویسی انجمن

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت شما دوستان عزیز

من یک وبلاگ در رزبلاگ ساختم بعد قسمت انجمن اونو فعال کردم و یک قالب خوب براش انتخاب کردم ولی این قالب چندتا مشکل عجیب داره و چون من هیچی از برنامه نویسی سر در نمیارم گفتم بیام اینجا و درخواست کمک کنم.

مشکلاتم به ترتیب از بالای سایت:

1- هدر سایتم هست کسی میتونه بگه چطوری اندازش کنم؟

2-مشکل بعدی قسمت ترین های انجمن و آخرین ارسالی های انجمن(که در پایین بعد از انجمن ها قرار دارن) هست کسی میدونه چطور میتونم بیارمشون بالا بین قسمت های (نام کاربري : پسورد : يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردم) و (صفحه اصلی)

3- مشکل بعدی در قسمت آمار و اطلاعات انجمن هستش در قسمت افراد انلاین فقط تعداد عضو های آنلاین انجمنو میگه و مهمان هارو نمیگه وهمینطور وقتی وارد این قسمت میشی همیشه قسمت {در حال مشاهده} کاملا خالیه و نمی نویسه چه کسی داره کجارو نگا میکنه.

4- مشکل آخر گروه های انجمنم هستش(

مدیر کل انجمن

-

معاون انجمن

-

مدیر بازنشسته

-

پلیس انجمن

-

استاد

-

کاربر فعال

-

کاربر سایت

-

) همشون یک رنگن کسی میدونه چطور میشه رنگشونو عوض کرد؟

اینم آدرس انجمنم هست :

انجمن پارسی زبانان

واقعا خیلی ممنون میشم جواب بدید چون هیچ جا کمک نکردن

لینک به ارسال

دوست عزیز اینجا انجمن راهنمای وردپرس هستش و اصلا به مشکل شما مربوط نمیشه .

سیستمی که شما باهاش انجمن درست کردید رز بلاگ هستش و بهتره به پشتیبانی خودشون مراجعه کنید .

لینک به ارسال

دوست عزیز اینجا انجمن راهنمای وردپرس هستش و اصلا به مشکل شما مربوط نمیشه .

سیستمی که شما باهاش انجمن درست کردید رز بلاگ هستش و بهتره به پشتیبانی خودشون مراجعه کنید .

سلام

پیشنهاد میکنم این پست رو با دقت بخونید

در خواست کدی برای ارسال مطلب از دیگر سایت ها به سایتم خودم

اینجور که به نظر میاد فردی که مشکل داره مشکلش داخل رز بلاگ ! و خوب کسی به اون نگفته اینجا وردپرسه در مورد رز بلاگ حرف نزن!

یا این یکی که همکاراتون به خوبی مشکلش که در (((رزبلاگ))) داشت رو مورد بررسی قرار دادن:

http://forum.wp-pars...-با-ورودی-گوگل/

دوست عزیز اگه بلدی کمک کن تا یه گره از کار من باز کنی منم دعات کنم اگه بلد نیستی لطفا ایراد نگیر . به قدری این مشکل اعصابمو خرد کرده که حوصله بحث کردن ندارم چون هرجا مطرح کردم یا جواب ندادن یا جوابشون مشکلمو حل نمیکرد حتی من به خود رزبلاگم پیام دادم ولی هنوز جوابی نیومده دیگه نمیدونم چیکار کنم .... اینجام دیدم چندتا از مشکلات وبلاگ نویسارو به خوبی حل کردن منم مطرح کردم..... ولی دیگه نمیدونم کجا برم یا کجا مطرح کنم..........

ویرایش شده توسط M_king75
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...