رفتن به مطلب

اضافه کردن عکس در صفحه پروداکت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من می خوام یک عکس دیگر به عکس محصولاتم در صفحه محصولاتم اضافه کنم وقتی در گالری محصولات اضافه می کنم در صفحه اصلی هردو عکس نشون میده چکار باید بکنم

لینک به ارسال

سلام

من می خوام یک عکس دیگر به عکس محصولاتم در صفحه محصولاتم اضافه کنم وقتی در گالری محصولات اضافه می کنم در صفحه اصلی هردو عکس نشون میده چکار باید بکنم

آدرس آنلاین این قسمت رو بزارید من ببینم دقیقا مشکل شما کجاست

لینک به ارسال

آدرس آنلاین این قسمت رو بزارید من ببینم دقیقا مشکل شما کجاست

من یک عکس به گالری محصول اضافه می کنم ولی در صفحه دسته بندی محصولات این عکس را پشت عکس اصلی میاره به عنوان نمونه محصول نوتری اسلیپ

http://livar.net/?product_cat=%D9%85%DA%A9%D9%85%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%BA%D8%B0%D8%A7%DB%8C%DB%8C

لینک به ارسال

من یک عکس به گالری محصول اضافه می کنم ولی در صفحه دسته بندی محصولات این عکس را پشت عکس اصلی میاره به عنوان نمونه محصول نوتری اسلیپ

http://livar.net/?pr...=مکمل-های-غذایی

عکس اصلی شما همین عکس جلویی هست. این عکس ترنسپرنت هست (پس زمینه عکس شیشه ای هستش) و عکس گالری محصول رو که اضافه میکنی پشت عکس نمایش میده. تصویر شاخص شما به عنوان تصویر اصلی محصول هست و تصاویرگالری به عنوان تصاویر دیگری که با اسلاید میشه دیده شون! حالا اگه شما این تصاویر رو با بک گراند سفید داشته باشی ، مشکل حل میشه خب! :)

اما...

با این دو کد میشه بدون تغییر تصاویر مشکل رو برطرف کرد. اما توجه داشته باشید که دیگه عکس ها بابک گراند سفید هست و transprant نیست که فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه!

.product-images .crossfade-images img {
background: white;
}
.product-images .crossfade-images .hover-image {
position: fixed;
}

قالب شما یک فایل به نام rtl.css داره. این کدارو بزار داخل اون. اگه نداره این فایل رو بسازش. اگر خواستی میتونی بزاریشون داخل خود فایل style.css

ویرایش شده توسط شهاب
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...