رفتن به مطلب

عدم نمایش تصاویر رسانه

پست های پیشنهاد شده

سلام

من سایت ورد پرسم رو دوباره نصب کردم همه کار هاش رو کردم

فایل آپلود رو با تمام محتواش از طریق روت هاست بارگذاری کردم

اما حالا هیچ عکسی رو تو قسمت رسانه ها نشون نمیده

نکته :عکس داخل پست هست اما وقتی انتخابش میکنم برای ویراش یا جایگزینی باز تو قسمت رسانه نشونش نمیده

نکته 2 : تمام تصاویر شاخص حذف شدن و اینکه تصاویری که با صفحه ساز کار کردم اونها هم نشون داده نمیشه

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام

اگر مشکل را هنوز پیدا نکردید اشکال از دسترسی بوده و علت هم به خاطر این بوده که با روت بارگذاری کردید

لینک به ارسال
  • 5 ماه بعد...

سلام منم این مشکل رو دارم .یعنی عکسا تو رسانه نمایش داده نمیشه و نمیزاره که عکسی اضافه کنم ولی از طریق اف تی پی میتنم عکس بزارم ولی بازم نشون نمیده تو سایتم که بارگذاری میکنم عکس یا هر فایل دیگه و نشون نمیده ؟ ورژن وردپرسم 4.5.2 است و هیچ افزونه ای هم مشکل ساز نبود سطح دسترسی ها رو تغیر دادم ولی یازم نشد و اینو بگم که عکسا و گیفار تو صفحه نوشته های دیگه نشون میده ولی تو صفحه اصلی عکسای جدیدو نشون نمیده  راهی چیزی وجود نداره مشکلم حل بشه؟؟

لینک به ارسال
  • 4 سال بعد...
در 6 ساعت قبل، mahdi-mj گفته است :

سلام دوستان وقت بخیر

من از رسانه وردپرسم رو به هاست دانلود متصل کردم و متاسفانه تصاویر در قسمت رسانه وردپرس نمایش داده نمیشه.

چکار باید بکنم؟

لينک رسانه شما باز ميشه؟
چطوری متصل کرديد ؟
بيشتر توضيح بديد

لینک به ارسال

بزرگوار بنده از طریق upload to ftp سایتم رو به هاست دانلود متصل کردم ، تصاویرم در سایت بازمیشه ولی در رسانه وردپرس که میخوام انتخابشون کنم هیچ کدام دیده نمیشوند و از روی اسم انتخاب میکنم.

تصویر به شرح پیوست میباشد

111111.png

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، mahdi-mj گفته است :

بزرگوار بنده از طریق upload to ftp سایتم رو به هاست دانلود متصل کردم ، تصاویرم در سایت بازمیشه ولی در رسانه وردپرس که میخوام انتخابشون کنم هیچ کدام دیده نمیشوند و از روی اسم انتخاب میکنم.

تصویر به شرح پیوست میباشد

111111.png

• اوّل مطمئن بشيد که گزينه  " پرونده‌ها را ماهانه و سالانه سازماندهی کن" در تنظيمات > رسانه تيک خورده باشه
  • پرميژن فولدر uploads رو در فولدر wp-content چک کنيد و اگه هر پرميژنی جز 755 يا 777 بود ميتونه باعث اين مشکل بشه ! پرميژن رو عوض کنيد و برگرديد به صفحه Settings > Media  و بعد تيک گزينه " پرونده‌ها را ماهانه و سالانه سازماندهی کن" رو برداريد تنظيمات رو ذخيره کنيد و بعد دوباره تيک رو بزنيد و دوباره ذخيره کنيد و چک کنيد ببينيد مشکلتون حل شده يا نه ! اگه حل شده بود که خدارشکر اگه نشده بود مرحله بعدی رو انجام بديد

• پلاگين Force Regenerate Thumbnail رو از مخزن وردپرس نصب کنيد . بعد نصب و فعال سازی اين افزونه ميتونيد از منو ابزار به اين پلاگين دسترسی داشته باشيد . توجه داشته باشيد دوتا آپشن اونجا خواهيد داشت . شما ميتونيد همه تصاوير بند انگشتی رو برای هر عکس از نو بسازيد يا اينکه تصاوير بند انگشتی رو برای بعضی از عکس ها توليد کنيد که تو مديا لايبراری ديده نميشن !

media1.png

media2.png

Force_Regenerate_Thumbnails_Options.jpg

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...
در در ۱۳۹۴/۷/۶ در 11:02، yohana گفته است :

سلام

من سایت ورد پرسم رو دوباره نصب کردم همه کار هاش رو کردم

فایل آپلود رو با تمام محتواش از طریق روت هاست بارگذاری کردم

اما حالا هیچ عکسی رو تو قسمت رسانه ها نشون نمیده

نکته :عکس داخل پست هست اما وقتی انتخابش میکنم برای ویراش یا جایگزینی باز تو قسمت رسانه نشونش نمیده

نکته 2 : تمام تصاویر شاخص حذف شدن و اینکه تصاویری که با صفحه ساز کار کردم اونها هم نشون داده نمیشه

سلام ، باید از دیتابیتس بک آپ تهیه میکردین ، بعد از اینکه جداول وردپرس تازه نصب شده رو حذف کردین دیتابیتس رو از phpmyadmin درون ریزی میکردین اینطوری تمام فایل های موجود در پوشه آپلود در بخش رسانه پیشخوان مدیریتی وردپرس نمایش داده می شدند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...