رفتن به مطلب

ارسال لینک به تلگرام

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

اگر دقت کرده باشید هنگام ارسال برخی از لینک ها در نرم افزار تلگرام مختصری از متن لینک به همراه تصویر توسط خود نرم افزار تلگرام ارسال میشه

اما واسه سایت من که با وردپرس طراحی شده اینجوری نمیشه . به نظر شما چجوری میشه درستش کرد؟

لینک به ارسال

سلام

این تگ را بعد از <body> قالب قرار دهید

<?php wp_head();?>

این تگ را هم قبل از </body> قرار دهید

<?php wp_footer(); ?>

احتمالا مشکلتان حل شود. چون من هم چنین مشکلی داشتم رفع شد.

سلام

آیا کد هایی که گفتید در هدر و فوتر باید قرار گیرد؟

اگر اینطور است امتحان کردم جواب نداد

لینک به ارسال

سلام. منم هم همین مشکل رو دارم. دقیقا میخوام لینک پست های سایتم هنگام کپی پیست کردن در تلگرام و... به این شکل در بیاد ولی هر کاری میکنم مثله این نمیشه:

s2b_untitled-1.jpg

خواهش میکنم راهنماییم کنید، خیلی ضروریه برام.

ویرایش شده توسط brain
لینک به ارسال

تلگرام از پرتکول open graph برای به دست‌آوردن خلاصه اطلاعات وب‌سایت استفاده می‌کنه، با یه سرچ در مخزن وردپرس با عنوان open graph پلاگین‌های خوب زیاد پیدا میشن.

ضمناً این‌که بعد از نصب پلاگین، حدود 15 روز طول میکشه که تلگرام اطلاعات لینک رو ایندکس کنه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام ، در تکمیل حرف دوستم بگم که مثلاً افزونه all seo in one pack یک feature به نام social meta هست که با فعّال کردن و تنظیم کردنش میتونین این ها رو اضافه کنید (نه تنها برای تلگرام بلکه برای فیس بوک ، توییتر و شبکه های اجتماعی دیگه که یه preview link دارن هم کار میکنه)

افزونه wordpress seo by yoast هم داره این تنظیمات رو.

موفّق باشید.

لینک به ارسال

سلام شما لینک رو ی بار با http:// وارد کن .

و برای سایت عنوان و توضیحات بزار و برای نوشته هاتون از عکس استفاده کنید

لینک به ارسال

سلام ، در تکمیل حرف دوستم بگم که مثلاً افزونه all seo in one pack یک feature به نام social meta هست که با فعّال کردن و تنظیم کردنش میتونین این ها رو اضافه کنید (نه تنها برای تلگرام بلکه برای فیس بوک ، توییتر و شبکه های اجتماعی دیگه که یه preview link دارن هم کار میکنه)

افزونه wordpress seo by yoast هم داره این تنظیمات رو.

موفّق باشید.

ببخشید؛ من ادرس های شبکه های اجتماعی سایتمو به افزونه wordpress seo by yoas میدم اما مطالب رو ارسال نمی کنه! دلیلش چی میتونه باشه؟

لینک به ارسال
ببخشید؛ من ادرس های شبکه های اجتماعی سایتمو به افزونه wordpress seo by yoas میدم اما مطالب رو ارسال نمی کنه! دلیلش چی میتونه باشه؟

راجع به این کارکرد افزونه اطلّاعی ندارم متأسفانه ، ولی چیزی که من میگم متفاوت با این هست و مربوط میشه به o:graph ها و meta ها نه ارسال پست به شبکه های دیگه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...