رفتن به مطلب

مشکل در انتقال سایت از لوکال هاست

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید، بنده یک وب سایتی را داخل لوکال هاست (با Xampp) طراحی کردم و میخوام که روی هاست واقعی انتقال بدم ولی با یک مشکل عجیب رو به رو میشم:

وقتی که دیتابیس Export شده لوکال هاست را روی دیتابیس اصلی (هاست) import می کنم، جداولش خونده نمیشه! یعنی وقتی آدرس سایت رو باز میکنی خود به خود به صفحه install رایدکت میشه و باید وردپرس رو از دوباره راه اندازی کنم.

و وقتی هم که وردپرس رو دوباره راه اندازی میکنم، وردپرس جداول جدیدی با همون اسم جداول import شده (برای امنیت بیشتر اسم جداول رو از _wp به _mrh تغییر دادم)

ایجاد میکنه با این تفاوت که به جای _mrh حروفشو بزرگ میکنه و به این صورت در می آره: _MrH .

چرا همچین مشکلی پیش آمده و چکار کنم که جداول اصلیم خونده بشه؟

zm0kz18gri1jx5zask2w.png

لطفا راهنمایی کنید

بسیار ممنون

ویرایش شده توسط محمد رضایی
لینک به ارسال

درود...

این کار انتقال اشتباهه...

کار طراحی تمام شد پوشه به همراه تمام فایل ها در وردپرس در هاست اصلی اپلود کنید نه اینکه پایگاه داده لوکال هاست منتقل کنید به هاست اصلی...

موفق باشید...

لینک به ارسال

درود...

این کار انتقال اشتباهه...

کار طراحی تمام شد پوشه به همراه تمام فایل ها در وردپرس در هاست اصلی اپلود کنید نه اینکه پایگاه داده لوکال هاست منتقل کنید به هاست اصلی...

موفق باشید...

دوست عزیر فایل های وردپرس جداست، دیتایس هم جداست. بنده هم تا به حال چندین بار با همین روش این کارو (انتقال وردپرس) انجام دادم و هیچ وقت هم به مشکلی بر نخوردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...