رفتن به مطلب

آموزش نصف قالب همانند پیش نمایش و افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام تازه کار هستم در این انجمن و وردپرس<br>

بنده چند سالی هست که فقط جوملا استفاده میکنم<br>

<br>

تازه میخوام بیام تو کار وردپرس<br>

<br>

ببینید جوملا مثلا یه قالب شیک گذاشته خیلی زیبا میری و دانلود و نصب میکنی سایتت دقیقا میشه اون شکلی که تو پیش نمایشه قالبه <br>

ولی وردپرس من یه قالب دانلود کردم هیچیش شبیه پیش نمایش نبود <br>

<br>

در جوملا موقعیت ماژول هست بخوای برشداری یا اضاف کنی ماژول رو فعال یا غیر فعال میکنه مال ورد پرس به چه صورت هست؟<br>

<br>

ممنون میشم راهنمای کنید

لینک به ارسال

ببینید جوملا مثلا یه قالب شیک گذاشته خیلی زیبا میری و دانلود و نصب میکنی سایتت دقیقا میشه اون شکلی که تو پیش نمایشه قالبه <br>

ببنید معمولا قالب ها تجاری که ساخته میشه یک یا چند فایل درون ریز دارند که همان امکانات پیش فرض قالب اصلی را روی این قالب پیدا می کنند، نمونه اش در سایت زیر است:

http://hamyarwp.com/advent/

که دو قسمت درون ریزی محتوای دمو و درون ریزی ابزارک دمو دارد.

در جوملا موقعیت ماژول هست بخوای برشداری یا اضاف کنی ماژول رو فعال یا غیر فعال میکنه مال ورد پرس به چه صورت هست؟

در وردپرس به جای ماژول از ابزارک استفاده میشه دقیقا کاربردش عین ماژول است

موقعیت ها از قبل در قالب توسط طراح معرفی میشه بعد کاربر با یکسری ابزارک که در اختیار دارد (مثل ابزارک اخرین اخبار ، ابزاک کد های php , html و....) آن ها در آن موقعیت قرار می دهد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...