رفتن به مطلب

تغیرات رایگان در پوسته سایتم

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من تو امر وردپرس تازه کار هستم

چند روز قبل یک پوسته اندرویدی خریدم

ولی زیاد جالب نیست

کسی میتونه بصورت رایگان کمکم کنه

من۱۸سالمه و علاقه زیادی به وبسایت نویسی دارم

ولی متأسفانه کسی حاضر نیست کمکم کنه

و خرج طراحی اختصاصی هم زیاده

کسی میتونه بصورت رایگان چندتا تغیرات ایجاد کنه در پوسته بنده!؟

اگه کسی میتونه لطفا کمکم کنه

Apksapp.it

این سایتمه ولی قالب درست نمایش داده نمیشه

ایمیل بنده

چه کمک کنید و چه کمکم نکنید از همتون تشکر میکنم بابت زحماتی که در این سایت میکشید و به تازه کار ها اموزش میدین

دم همتون گرم :)

لینک به ارسال

اولا همه دوست دارند به هم در امر کد نویسی کمک کنند ولی بعضی ها توقع دارند همان چیزی که می خواهند را دقیقا بهشون بگیم که اینطوری نمیشه.

من هم 19 سالم است (سن را گفتم که بگم من دقیقا مثل شما بودم ولی با یک ذره تلاش توانستم)، خیلی وقت ها در انجمن سوال می پرسیدم بعضی از دوستان تقریبا کاملا (60%)و بعضی از دوستان فقط راهش را می گفتن (30%) و بقیه اش با خودم.اگر آن ها کد ها را من آماده می دادند شاید تا الان نمی توانستم قالب وردپرس طراحی کنم(دست و پا شکسته). ولی همین کمک ها نصف و نیمه باعث شد به خودم یک تکانی بدم و سعی و تلاش بیشتری کنم. شما که علاقه داری باید خودت هم تلاش کنی.

حالا شما اول فکری کن که چرا سایتت باز نمیشه. بعد مشکلاتت را بگو تا دوستان شما را تو اونجا که امکانش باشه راهنمایی کنند

ویرایش شده توسط alireza1375
  • امتیاز 3
لینک به ارسال

سلام

ممنون از پاسخت

ولی ربطی نداشت به حرفم اولا

دوما دوست عزیز

سایت بنده مشکلی نداره فقط بجای ir تایپ شدهit

ادرس سایت اینه

Apksapp.ir

شرمنده

کسی میتونه قالب سایتمو یکم تغیر بده!؟!

داش علیرضا بابت پاسخت خیلی ممنون

:)

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

دمتون گرم

خیلی ممنون

۱-اضافه کردن اسلایدر مطالب

۲-نشان دادن مطلب دسته بندی جداگانه(یعنی مطالب دسته نرم افزار و مطالب دسته بازی رو بصورت جدا گانه بذاره)

۳-تغیر هدر

ممنون از همه عزیزان

لینک به ارسال

بهتر بود پست ها رو جداگانه باز میکردید..

اسلایدر مطلب رو میشه از افزونه های اسلایدر استفاده کرد. که شرت کد میده و میتونی هر جا استفاده کنی. و یا افزونه هایی که به ویرایشگر وردپرس اضافه میشه و میشه استفاده کرد. این از این .

حالا شما اول باید بگی از چه قالبی استفاده میکنی ؟

تغییرات هدر رو واضح توضیح بده!

ببینید برای اینکه پست ها الکی طولانی نشه خیلی بهتره که شما کاملا توضیح بدید که چه چیزی مد نظرتون هست

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز ، ابتدا خوشحالم که دوستی مثل شما هم به جمع ما پیوسته و باید بگم که خب ماشالا نت کلاً جوون هستیم و همه هم مشتاق برای وب و برنامه نویسی و خب متأسفانه مشکلات اجازه نمیده که بخوایم کاری رو به رایگان برای کسی انجام بدیم.

خصوصاً که هدف از جمع شدن اینجا ما این نیست که کاری رو به رایگان برای کسی انجام بدیم بلکه میخوایم به رایگان به دوستانمون مشاوره بدیم تا کاراشون رو خودشون پیش ببرن و در نتیجه باعث پیشرفت وب کشورمون بشه.

قبل از ارسال هرگونه پستی لطفاً قوانین انجمن رو مطالعه کنید و از دادن ایمیل در پست های عمومی به جد خودداری کنید + هر مشکلتون رو در تاپیک جداگانه مطرح کنید.

درضمن قالبی که خریدید اصلاً جالب به نظر نمیرسه ، قالب های رایگان کیفیّت خیلی بهتری دارند اگر جستجو کنید.

ممنون که رعایت میکنید.

موفّق باشید.

• امتیاز 1
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...