رفتن به مطلب

مشکل در هنگام عضویت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من برای عضویت سایتم از دو افزونه register plus و theme my login استفاده می کنم.

از Register plus برای اضافه کردن فیلد های بیشتر هنگام ثبت نام

و از theme my login برای آوردن صفحه ورود و عضویت در سایدبار وبرگه ها

حالا مشکل من این است که وقتی کاربری فرم قبت نام را پر می کند و دکمه تایید را میزند،ارور زیر نمایش داده می شود.

در قسمت های دیگر نیز این مشکل وجود دارد. مثلا اگر ادمین سایت بخواهد پسورد کسی را عوض کند، باز ارور می دهد.

افزونه register plus را که غیرفعال می کنم مشکل حل می شود اما به آن افزونه نیاز دارم. نمی توانم آن را غیرفعال کنم.

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

مرسی

Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/feralani/public_html/wp-content/plugins/register-plus/register-plus.php on line 1747 and defined in /home/feralani/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1210

Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/feralani/public_html/wp-content/plugins/register-plus/register-plus.php on line 1753 and defined in /home/feralani/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1210

Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/feralani/public_html/wp-content/plugins/register-plus/register-plus.php on line 1755 and defined in /home/feralani/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1210

Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in /home/feralani/public_html/wp-content/plugins/register-plus/register-plus.php on line 1787 and defined in /home/feralani/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1210

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/feralani/public_html/wp-includes/wp-db.php:1210) in /home/feralani/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 1207

ویرایش شده توسط Masoud180
لینک به ارسال

تداخل دو افزونه با هم هستش. خب شما یه افزونه جای plus جایگزین کن. البته من نمیدونم چیرو میشه به جاش جایگزین کرد. ولی مشکل تداخل دو افزونه راحت ترین و بی دردسرترین راه برای حل مشکل اینه که همون افزرنه رو حذف کنی و یکی دیگه جاش جایگزین کنی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...