رفتن به مطلب

ارور وردپرس به دلیل حافظه

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من تو بعضی جاهای وردپرس این خطا رو دریافت میکنم لطفا میشه بگید راه حل مشکل چیه؟؟

j0zqoi5m27rbsrgeev4k.jpg

لینک به ارسال

نخست افزونه Better Delete Revision رو به کار بگیر تا رویژن‌های نوشته‌ها رو پاک کنی.

این کد رو در .htaccess جای بده

php_value memory_limit 64M

و یا wp-config.php

define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');

می‌تونی از هاستینگ هم بخوای بهت کمک بکنند

دوست من اگر درست نشد بهم بگو تا کمک کنم

لینک به ارسال

نخست افزونه Better Delete Revision رو به کار بگیر تا رویژن‌های نوشته‌ها رو پاک کنی.

این کد رو در .htaccess جای بده

php_value memory_limit 64M

و یا wp-config.php

define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');

می‌تونی از هاستینگ هم بخوای بهت کمک بکنند

دوست من اگر درست نشد بهم بگو تا کمک کنم

انجام دادم ولی تو بعضی جاها یا صفحه سفید میاد یا همون ارور نمایش داده میشه

لینک به ارسال

1. مقدار 64M رو که سوشیانت عزیز داد رو به مقادیر بالاتر مثل 128M و 512M تغییر بدید. اگه مشکل رفع نشد، میتونید از افزونه Config Interface استفاده کنید و در بخش کارایی»حافظه ، هر دو قسمت مربوط به مموری را افزایش دهید.

2. در صورتی که روش بالا کار نکرد، از هاستینگتون بخواید که مقدار مموری رو افزایش بدن (که البته شاید مجبور بشید هزینه‌ای بهشون پرداخت کنید)

موفق باشید.

لینک به ارسال

1. مقدار 64M رو که سوشیانت عزیز داد رو به مقادیر بالاتر مثل 128M و 512M تغییر بدید. اگه مشکل رفع نشد، میتونید از افزونه Config Interface استفاده کنید و در بخش کارایی»حافظه ، هر دو قسمت مربوط به مموری را افزایش دهید.

2. در صورتی که روش بالا کار نکرد، از هاستینگتون بخواید که مقدار مموری رو افزایش بدن (که البته شاید مجبور بشید هزینه‌ای بهشون پرداخت کنید)

موفق باشید.

مشکل از قالب سایتم هست وقتی غیرفعال میکنم میذارم رو قالب دو هزار و پانزده و بقیه قالب ها مشکل حل میشه

دسترسی بدم می تونید درست کنید؟؟

لینک به ارسال

مشکل از قالب سایتم هست وقتی غیرفعال میکنم میذارم رو قالب دو هزار و پانزده و بقیه قالب ها مشکل حل میشه

دسترسی بدم می تونید درست کنید؟؟

خیر، در بخش خرید مطرح کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

میشه بگید چجوری درست کنم؟؟

این کار نیازمند بررسی دقیقه و نمیشه که دقیقاً مشکل از کجاست و چطوری میشه فیکسش کرد.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...