رفتن به مطلب

عدم نمایش مطالب در برگه ها

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما دوست عزیز و گرامی !

چندی پیش مشکلی از هاستینگ ما پیش آمد که مجبور به انتقال سایت به هاست دایرکت ادمین از همان هاستینگ شدیم یعنی از سی پنل به دایرکت و سپس پس از انتقال سایت دیگر مطالب داخل صفحات اضافه شده در سایت نمایش داده نشدند و گویا قالب هم در صفحات اضافه مشکل دارد.

میخواستم از شما اساتید محترم و گرامی خواستار راهنمایی اینجانب در جهت رفع این مشکل شوم.

نمونه برگه ساخته شده :

http://www.goharbazar.ir/%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%87/

با تشکر فراوان

بی صبرانه منتظر پاسخ از سوی شما هستم :wub:

لینک به ارسال

سلام

این فایل page کجا هست ؟ در کدام پوشه ؟

فایل page داخل قالب سایت که میدونم مشکل از این نیست چون هر قالبی میگذارم این مشکل را داره. ربطی به پوشه قالب نداره

<?php get_header(); ?>

<section class="content">

<?php get_template_part('inc/page-title'); ?>

<div class="pad group">

<?php while ( have_posts() ): the_post(); ?>

<article <?php post_class('group'); ?>>

<?php get_template_part('inc/page-image'); ?>

<div class="entry themeform">

<?php the_content(); ?>

<div class="clear"></div>

</div><!--/.entry-->

</article>

<?php if ( ot_get_option('page-comments') == 'on' ) { comments_template('/comments.php',true); } ?>

<?php endwhile; ?>

</div><!--/.pad-->

</section><!--/.content-->

<?php get_sidebar(); ?>

<?php get_footer(); ?>

لینک به ارسال

اگر با تغییر پنل به مشکل خوردید می تونه از فایل htaccess باشه (در صورتی که تنظیمات و افزونه ها عینا منتقل و فعال شده باشند)

یکبار از طریق پیشخوان - تنظیمات - پیوندهای یکتا

ساختار پیوند یکتا را مجددا ذخیره سازی کنید و چک کنید اگر درست نشد ساختار را به ساختار پیش فرض تغییر بدید و تست کنید اگر درست شد از سرورتون بخواهید دسترسیتون رو برای ساخت فایل htaccess جدید باز کنه فایل قبلی رو حذف کنید و بعد از حذفش دوباره از همون مسیر که عرض شد ساختار پیوند یکتا را تعریف و ذخیره کنید تا فایل htaccess جدید ساخته بشه

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

با سلام.

امکانش هست مشکل منم بررسی کنید و نظرتونو بفرمائید.

من در بخش فروشگاه اینترنتیم یه قالب یا برگه اختصاصی برای سبد خرید داریم ،که به صورت اختصاصی برای این بخش طراحی شده ولی چند روزه که به صورت ناقص لود میشه.ادرس صفحه هم اینه

http://kadocard.ir/gifts-popup/

روش کار به این صورت هست که شما روی یه محصول گزینه افزودن به سبد هدیه رو انتخاب می کنید و وقتی پرداخت نهایی سبد خرید رو می زنید به جای رفتن به سبد خرید این صفحه رو میاره .

لینک به ارسال

این صفحه برای من که فقط محصولی در فهرست هدیه ها موجود نیست. را نمایش می ده باید صفحه ای که ناقص لود می شه رو چک کرد

ولی سبد خرید سایتتون مشکلی نداره

post-336-0-67330700-1446106573_thumb.png

لینک به ارسال

اون قالب قالب برگه نیست قالب اجرای آژاکسی ایه اون بخش توی منوی دراپ دان است به همین خاطر استایل نداره

اگر می خواهید این بخش به عنوان برگه ای مجزا باز شود باید فایل مربوطه رو ویرایش کنید در ابتدای برگه بعد از نام افزونه و کامنتهای مرتبطش (کامنتها با علامت

/*

شروع و با

*/

تمام می شوند )

اضافه کنید

get_header();

و در انتهای فایل قبل از بسته شدن تگ php نیز اضافه کنید

get_footer();

لینک به ارسال

با تشکر دوست عزیز.ولی درست نشد و فقط تو تم اسایت رفت اون محصول انتخابی.این قسمت باید به اطلاعات و محتویات قیمت کادو پرسیده بشه و بعد وصل بشه به بانک.الان از کجا می تونم مشکلشو حل کنم؟؟تو فایل های sql بک اپم نیست؟؟

لینک به ارسال

الان با تغییر نام برگه ها مشکلم حل شد ولی یک مشکل دیگه پیدا کردم وقتی افزودن به سبد هدیه رو می زنم به صفحه سفیدی میره که PID ERROR یا صفر نوشته است.کسی نمی دونه مشکل رو چه جوری باید حل کنم؟؟؟

لینک به ارسال

اگر منظورتون از تغییر نام برگه تغییر نام قالب برگه است اونرو نباید تغییر می دادید با تغییر نام برگه مشکلتون حل نشده فقط چون برگه ی قالب پیدا نشده با قالب دیفالت داره می خونه که قاعدتا توش اکشن های مربوطه نیست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...