رفتن به مطلب

مشکل با فایل زیلا

soltangam

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز خسته نباشین

مشکلم اینه که فایل زیلا فایل های بیشتر از حجم 9.99 مگابایت رو آپلود نمیکنه یعنی تا صد میره ولی بعدش صفحه رفرش میشه فایل وجود نداره آدرس فایل رو هم میدم همینطوره باید چیکار کنم میشه کمک کنید؟ :(

ویرایش شده توسط SM-Mahdavi
ویرایش استایل نوشته ها
لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

به انجمن خوش اومدین

فکر می کنم نرم افزار رو آپدیت کردید. چون من هم بعد از آپدیت یه سری مشکلات با فایل زیلا پیدا کردم. از نسخه های قبلی استفاده کنید.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

به انجمن خوش اومدین

فکر می کنم نرم افزار رو آپدیت کردید. چون من هم بعد از آپدیت یه سری مشکلات با فایل زیلا پیدا کردم. از نسخه های قبلی استفاده کنید.

سلام شما نسخه ی قبلی فایل زیلا رو دارید؟ :wub:

لینک به ارسال

دوستان از هر نرم افزاری گه بگید استفاده کردم هعی سرور قطع و وصل میشه یا اگر فایلی رو آپلود کنه بعد چند دقیقه فایل نامرعی یا پاک میشه اصلا چیکار کنم اعصاب واسم نزاشتهsadsmiley.gifwacsmiley.gif

لینک به ارسال

فکر کنم شما باید به اونی هاستت رو گرفتی مراجعه کنی

شاید سرور ها و آی پی های هاستت تغییر کرده باشه

پس باید آی پی جدید رو وارد کنید

یکی از دوستام مشکلی مثل این واسش پیش اومده بود

لینک به ارسال

دوستان از هر نرم افزاری گه بگید استفاده کردم هعی سرور قطع و وصل میشه یا اگر فایلی رو آپلود کنه بعد چند دقیقه فایل نامرعی یا پاک میشه اصلا چیکار کنم اعصاب واسم نزاشتهsadsmiley.gifwacsmiley.gif

احتمال خیلی زیاد مشکل از سروره و اینکه شما برای آپلود فایل ها در سرور نیاز به هاست دانلود دارید روی هاست میزبانی وب بهتره چیزی آپلود نکنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...